Best Music

ЛІТОКАМОН: Танці без обмежень

Новини 21.09.2021
ЛІТОКАМОН: Танці без обмежень

ЛітоКамон! Найбільш гастролюючий гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ презентував драйвову пісню та відеороботу на неї. Сингл «ЛітоКамон» увійде у новий альбом над яким, група активно працює. Його реліз заплановано на осінь 2021 року та на підтримку лонгплею відбудеться всеукраїнський тур. Планується майже сто концертів з фінальним акккордом на НСК «Олімпійський» - 24 серпня 2022 року.

Пісня «ЛітоКамон» - про найкращі моменти літа. Про неймовірні заходи сонця, теплі родинні вечори та атмосферу безтурботності, що літає у повітрі у цей період. Не хочеться, щоб літо завершувалось, не хочеться пасмурної погоди і сірих кольорів навкруги. Хочеться щоб літо, вечірки і драйв були вічними!

Ця легка і одночасно драйвова композиція одразу запала в серця шанувальників. Автор слів та музики Сергій Танчинець.

Щодо відеороботи, то на думку гурту, вони зняли найяскравіший за всю історію відеокліпкліп. Такими БЕZ ОБМЕЖЕНЬ ще не були це однозначно.

Епатажні образи, метафан, перший спільний танець музикантів та літні розваги без обмежень – усе це у новому кліпі!

Знімальний процес тривав три дні. В дружній атмосфері за містом, музиканти творили, розважались і проживали кожен момент разом.

В основі сюжету відеороботи - челендж, в якому Сергій б‘ється з музикантами об заклад, що танцювати - це не просто. Після чого хлопці проводять багато репетицій і навіть запрошують для навчання відому зіркову танцівницю – Яну Цибульську, партнерку Сергія у телевізійному шоу «Танці з зірками». Танцювальний челендж став спражнім викликом для музикантів. Аби вивчити хореографію для відеороботи музикантам знадобилося 10 репетицій протягом 2-ох тижнів.

«Ідея зняти такий нестандартний для нас кліп прийшла до мене вночі. Цим сценарієм ми доносим, що немає нічого неможливого. Якщо я навчився танцювати на проекті «Танці з зірками», то і мої музиканти зможуть це зробити. Але це, звісно, було дуже важко. Ми все-таки рокери, а рокерам пластичність притаманна не завжди, а то й ніколи. Ми дуже старались передати літню атмосферу і я впевнений, що у нас вийшло на 100%» - говорить Сергій Танчинець.

Режисером кліпу став Влад Разіховський. Та вперше Сергій Танчинець виступив сорежисером відеороботи. «ЛітоКамон» це вже п`ята спільна робота режисера Влада Радзіховського та гурту БЕZ ОБМЕЖЕНЬ.

Повідомлення

Пошук по сайту