Best Music

“Ліки від самоти”: прем’єра пісні “поруч” від голосу молодого покоління EDNY та хіп-хоп артиста ХАС

Новини 12.06.2021
“Ліки від самоти”: прем’єра пісні “поруч” від голосу молодого покоління EDNY та хіп-хоп артиста ХАС

EDNY, молода поп-виконавиця і голос денс-хіта Bakun «Просто Танцюй», та хіп-хоп артист ХАС презентують спільну роботу – сингл «поруч».

«Коли я уявляла звучання пісні та вперше замислилась про featuring, то одразу ж подумала про ХАСа. Своєю творчістю я намагаюсь сказати «будь трушним! Таким, який ти є». І ХАС саме такий — чесний і трушний”, — ділиться Надя Гасюк (справжнє ім’я EDNY).

Так само, як і попередня робота EDNY «вразливість», сингл «поруч» пронизаний настроєм загадкової меланхолії. Історія розгортається поступово, кожна частина має різне звучання. Аналогія з почуттями, які з маленької іскри можуть перерости в справжню пожежу. 

“Коли вперше почув демо-версію «поруч», я зрозумів, що мені є що згадати на цю тему”, — розповідає ХАС.  “Переді мною стояла задача вмістити історію життя в два квадрати…Тепер чекаю, щоб слухачі сказали, чи в мене вийшло. Крім того, мені здається, важко не закохатись в голос Наді, тому вам є чим зайнятись — слухайте трек по колу!”.

Разом із піснею відбулась прем’єра концептуального музичного відео, яке команда відзняла в креативному гаражі гурту Lvivdanceclub. За словами Едні, саме приміщення гаражу друзів наштовхнуло на цікавий концепт для відео, а на гру з кольорами надихнув серіал “Ейфорія”. 

Повідомлення

Пошук по сайту