Best Music

Книга Рекордів України оголосила СолоХу найспортивнішою співачкою України

Новини 16.10.2021
Книга Рекордів України оголосила СолоХу найспортивнішою співачкою України

Національний проект Книга Рекордів України, офіційно акредитований Книгою Рекордів імені Гіннеса визнала українську співачку СолоХу Найспортивнішою співачкою України за досягнення у професійному спорті. Диплом було вручено 10-го листопада на чемпіонаті з Перукарської майстерності та візажу.

За рекордно короткий час підготувалась до змагань з бодібілдінгу(4 місяці) й увійшла в 5-ку кращих спортменок Південного регіону в жовтні 2019 року.

Я б хотіла зазначити, що вважаю спорт невід'ємною частиною життя кожної людини, і незважаючи на свій щільний графік, займаюсь декількома видами спорту, а останні 4 місяці професійним серйозним фізичним навантаженням. Я люблю спорт й живу ним, і не розумію людей, які говорять, що на спорт їм не вистачає часу, що заважає сім'я, робата, немає вільного часу й так далі. Вважаю, що для занять спортом не повинно бути причини - це людська природа, адже виживає сильніший. Для артиста спорт - дуже важлива складова, оскільки тонус впливає на красу й харизму зірки, яка повинна бути ідеальна у всьому! Я завжди щиро ділюся своїми спортивними досягненнями з людьми, це відкрита тема для тих, хто бере приклад, хоче бути красивим, струнким, посміхненим й може поділитись своєю енергією, адже її вистачить й оточуючим - мені завжди роблять комплімент, що я надто енергійна, й це правда. Я завжди на позитиві, тому що почуваю себе здоровою, і відповідно, щасливою. На початку літа мені запропонували взяти участь в фітнес змаганнях всеукраїнскьго рівня, організаторами якого є Федерація Бодібілдінгу України (IFBB), для мене це стало метою для перемоги. Тому я готувалась до цих змагань, як до важливої спортивної події мого життя й навіть 5 місце серед професійних спортсменок, які займаються роками, для мене – велика перемога. Окремо, хочу подякувати моїм тренерам їх професіоналізму, правильній підтримці й віру в мене: тренер в Одесі, Євгеній Кульчицький та тренер в Києві, Тарас Копил." - коментує СолоХа.

Повідомлення

Пошук по сайту