Best Music

Ірина Білик і Сергій Мироненко презентували дуетну пісню

Новини 18.01.2022
Ірина Білик і Сергій Мироненко презентували дуетну пісню

Ірина Білик обіймалася з молодим співаком на очах у колишнього чоловіка!

Але все заради зйомок спільного відео на нову пісню "Отпусти".

Любити не можна відпустити: де в цій фразі поставити кому? Про непросте рішення - піти чи залишитися - розповідають Ірина Білик і Сергій Мироненко.

Ірина Білик:

"Пісні "Отпусти" - близько шести років. Весь цей час я шукала чоловічий голос, який би хотіла чути в цьому треку поруч зі своїм. І ось, одного разу прийшовши на студію до Ореста Галицького на запис трохи раніше призначеного часу, почула там Сергія, який якраз завершував роботу. У нього дивовижний оксамитовий тембр, в який неможливо не закохатися.

Кожен раз коли я слухаю цю пісню вона мені подобається все більше і більше. Пісня дуету,  і голос молодого і талановитого виконавця Сергія Мироненка тільки підкреслює неповторну музику і текст Олександра Тищенка.

Дуетні проекти я записую тоді коли цього хоче моє серце. Пісня "Отпусти" -  це сьогоднішній мій настрій, і я дуже сподіваюся, що всім глядачам ця пісня стане близькою і улюбленою!"

Сергій Мироненко:

"Заспівати з Богинею українського шоу-бізнесу було моєю мрією. Я дуже радий і вдячний Ірині за таку можливість. Упевнений, що у нас вийшла шикарна робота!"

Разом з релізом треку відбулася і прем'єра відео на нього. Режисером кліпу став колишній чоловік Ірини Білик - Аслан Ахмадов. Зйомки проходили кілька днів; серед основних локацій в кадрі - занедбаний Льодовий палац на київському Іподромі і станція метро "Золоті Ворота". 

Повідомлення

Пошук по сайту