Best Music

Ірина Білик зробила всій Україні подарунок до Нового року!

Новини 17.01.2022
 Ірина Білик зробила всій Україні подарунок до Нового року!

Перед самим улюбленим і бажаним святом всіх українців Ірина Білик вирішила подарувати всій країні Новорічну пісню «З Новим роком, Україно!» Співачка хотіла б, щоб саме ця пісня звучала в кожному будинку за святковим столом і під час всієї низки свят. Саме ця пісня здатна об'єднати нашу Україну від сходу до заходу, від півдня до півночі.

- Я хочу подарувати Україні нову пісню з Новорічним назвою і побажанням «З Новим роком, Україно!». Цього разу я хочу вкласти навіть в назву пісні зовсім інший меседж. Для України наступний рік повинен бути дійсно абсолютно новим, роком без війни, без сліз, без політичних чвар. Я впевнена, що після того, як цю пісню прослухають усі українці, настане чарівний час і в нашу країну прийде світле, яскраве, веселе і прекрасне життя. Я впевнена, що ця пісня чарівна, і вона принесе удачу кожному з нас і всій Україні. Її повинні прослухати не тільки у великих містах, а й в найдальших глибинках, а коли всі прослухають, настане по-справжньому чарівний час для всієї країни, - поділилася Ірина Білик.

Почути нову пісню від Примадонни української сцени Ірини Білик «З Новим роком, Україно!» можна на всіх українських радіостанціях і офіційному каналі співачки в YouTube.

Повідомлення

Пошук по сайту