Best Music

Iren Gotye знову радує слухачів своєю новою ліричною композицією під назвою "На смак кави"

Новини 08.12.2021
Iren Gotye знову радує слухачів своєю новою ліричною композицією під назвою

На офіційному каналі співачки в YouTube відбулася прем'єра пісні, яка була написана під натхненням від особистої історії.

У цій композиції артистка демонструє можливості свого оксамитового і впізнаваного вокалу. Не секрет, що Iren Gotye з відзнакою закінчила музичне училище Глієра, де займалася вокалом з кращими викладачами. Саме тому Iren Gotye професійно володіє можливостями свого голосу - з легкістю бере і високі ноти, і мелізми в стилі соул, і дуже вміло користується іншими сучасними вокальними прийомами.Також спiвачка має акторську освiту , тому по-особливому вiдчуває кожну свою пiсню.

- Я ретельно підходжу до підбору репертуару, тому довго були сумніви на тему того, англо або україномовну пісню презентувати першою після деякої перерви. І все ж вибір припав на "На смак кави", так як вона рефлексує з моїм нинішнім настроєм, - коментує прем'єру нового треку українська співачка Iren Gotye.

Як вже встигли відзначити деякі музичні критики, ця пісня не на сезон, адже композиція - про справжнє і щире, що ніколи не виходить з моди.

До слова, як зізналася виконавиця, вже після Нового року вона планує випускати драйвовий англомовний трек, на який вже навіть встигла зняти відеокліп в Саудівській Аравії.

Повідомлення

Пошук по сайту