Best Music

"І я скажу це слово, і це слово - Любов"

Новини 08.12.2021

Примадонна українського шоу-бізнесу презентувала кліп на романтичну баладу "Я умею любить". Відео для артистки зняв популярний кліпмейкер і режисер-постановник Герман Ненов.

Трек добре відомий багатьом шанувальникам Ірини Білик, адже артистка вже близько двох років виконує його на своїх концертах.

- Слухачі відразу полюбили цю пісню і буквально вимагали, щоб я випустила студійний версію і зняла кліп, - розповідає артистка. - Коли режисер Герман Ненов і Finegold Production запропонували мені своє бачення кліпу, воно мені сподобалося - фарбами, квітами, настроєм. Ми могли б взяти в кадр відомих акторів, але ми запросили талановитих діток з продюсерського центру Babyphotostars, Амбассадор якого є мій молодший син Тебріз. Стільки любові і щастя, як діти, на знімальному майданчику не передасть ніхто!

Єдине, що насторожило Примадонну , пропозиція епатажного режисера - плаття, в яке він планував одягнути артистку.

- Сукня - об'ємна, я переживала, що в ньому буду схожа на великий пудинг або повітряна куля. Герман заспокоїв мене, пообіцяв відмінний результат. І не збрехав - я дуже подобаюся собі в кадрі. Сукню зберегла, планую з'явитися в ньому на сцені або на якомусь великому святі. Воно таке ... З доброї аурою! А саме класне, що на зйомках практично весь час поділ сукні за мною носило два стиліста і я дійсно відчула себе маленькою дівчинкою, справжньою Принцесою ...

Сам Герман залишився в захваті від співпраці з Іриною Білик.

- Я люблю кожну свою артистку, але Іра - особлива. Дуже добра, м'яка, з особливою аурою. Вона навіть правки в кліп вносить так, що тобі хочеться посміхатися. При цьому - вражаючого професіоналізму артист, який блискавично включається, розуміє завдання. Дуже радий, що разом з нею ми створили такий добрий і світлий кліп - люди відверто втомилися від того, що відбувається навколо і перед новорічними святами ми хочемо подарувати їм трохи прекрасного!

Робота над відео "Я умею любить" велася добу, а в знімальному процесі було задіяно понад 150 чоловік. Знімали в двох локаціях одного із заміських комплексів.

За прогнозами в день зйомок повинен був бути проливний дощ. А перед зйомками почалася погана погода. Але команда ризикнула, бо тільки в цю дату кінця вересня була хороша сонячна погода.

- Ми вважаємо, що ця зйомка була благословенна небесами, - посміхається Білик.

У кліпі знялося 14 дітей продюсерського центру Babyphotostars. Молодшим акторам було всього п'ять років. Головні ролі - роль Ірини Білик та її бойфренда в дитинстві - зіграли юні співаки Аліна Кірчаллова і Максиміліан Арбатский.

За проблемами, турботами, часом, ми забуваємо, що таке Любов, яке це світле і прекрасне почуття ... Але ж, щоб знову навчитися любити, всього лише потрібно подивитися на світ очима дитини. Власне, про це і наша робота, - коментує Герман Ненов.

Повідомлення

Пошук по сайту