Best Music

Гурт “TaRuta” презентує виднограй на пісню “Королевна”

Новини 21.09.2021
Гурт “TaRuta” презентує виднограй на пісню “Королевна”

1 квітня презентується виднограй на пісню “Королевна” гурту “TaRuta”.

Режисер Міха Хайкін знімав для гурту виднограї на пісні «Двоє», «Зберемося, Роде», працював з іншими виконавцями – «СКАЙ», «Гайдамаки», «Сонячна машина», Марічкою Бурмакою.

Гурту “TaRuta” цього року –13 років. Гурт працює у напрямку World Music, поєднуючи українське автентичне звучання із сучасними стилями – рок, джаз, панк та інші. Останній рік музиканти гурту працюють в Житомирській області, Біотехнологічному ліцеї «Радовель».

У кліпі музиканти гурту здивують своїх прихильників: фронтмен гурту Євген «Їжак» Романенко органічно вжився у роль Фредді Мерк’юрі, а Олена Романенко – приміряла на себе образ середньовічної дами і мала б і стати тією «Королевною», якій «все не так», проте найбільш манірним був у кліпі, все ж, Євген – в своєму другому образі, фемінного короля. За словами режисера Міхи Хайкіна, вони намагалися показати Королевну, яка все шукає собі спражнього Короля, а натрапляє на пажів і блазнів. Міха Хайкін зазначає:

«До Короля “Queen” Фредді Мерк’юріми ставимося з великою повагою, це в жодному разі не був тролінг».

У кліпі присутні також інші асоціації навколо теми королів і королев –гральні карти, ворожіння, містичні танці. Виднограй став результатом творчої кооперації з юними танцюристами з невеликого містечка Житомирської області – Олевська. За словами Євгена Романенка, це прекрасна можливість для дітей з невеликого містечка побувати на зйомках справжнього кліпу, відчути творчу атмосферу, стати більш вмотивованими до розвитку в танцях і музиці.

 

Зйомки –“Бачу М'юzік Production”, режисер –Міха Хайкін, стиль і костюми –Гала Олецкая-Проскурякова, постановка танців –Марія Туровець, автор слів пісні –Артем Полежака.

Склад гурту: Євген і Олена Романенки, Тарас Козак, Ростислав Мамадлоїков, Ярина Товкайло, Дмитро Бакрив.

Повідомлення

Пошук по сайту