Best Music

Гурт Karta Svitu записав студійну версію пісні з Віталієм Кличком

Новини 24.10.2021
Гурт Karta Svitu записав студійну версію пісні з Віталієм Кличком

Трек «Одного дня я стану мером» з’явився на всіх цифрових майданчиках. Після публікації лайв-версії пісні, що заснована на знаменитих фразах Віталія Кличка, слухачі почали вимагати студійний запис. Хлопці з гурту Karta Svitu вирішили не відкладати справу у довгий ящик і записали у студії драйвовий трек.

Іван Марунич, фронтмен Karta Svitu: «Декілька тижнів тому я записав експромтом пісню за кермом машини і опублікував у себе на сторінці фейсбук. З перших же хвилин понеслися лайки і коментарі. Коли ж на наступний день в коментах відповів і мер Києва Віталій Кличко, то до лайків ще й додалися дзвінки від журналістів. Більшість закінчували інтерв’ю проханнями записати студійний сингл. Люди попросили – ми зробили!»

 

Нагадаємо, що Віталій Кличко записав свою відповідь на відео у віршованій формі та порадив Івану «продовжувати музикою займатися». Семпл з відповіддю мера гурт заміксував і вставив у фінальний запис. Окрім цього, в пісні звучать інші перли Кличка в оригіналі, на кшталт, «щоб холодна вода перетворилась на гарячу – її потрібно підігріти».

Трек Karta Svitu «Одного дня я стану мером» також доступний на youtube: 

Повідомлення

Пошук по сайту