Best Music

Гурт AIO презентує саундтрек 2020 року – противірусний рок-маніфест «Дихай».

Новини 08.12.2021
Гурт AIO презентує саундтрек 2020 року – противірусний рок-маніфест «Дихай».

AIO – абревіатура від All In One (Все в одному). У цій музиці дійсно є все, що потрібно для сонячного настрою: диско, фанк, біт, ніжна романтика та багато-багато яскравих барв.

Критики називають творчість AIO справжньою європейською музикою з України, свіжим музичним стилем «метафанк». Але нова пісня «Дихай» відрізняється незвичним для колективу жорстким звучанням. Це противірусний рок-маніфест, головним меседжем якого є Свобода, що наповнює здорові легені суспільства свіжим і чистим повітрям Нового часу.

Цей час неодмінно настане:

Якщо впав, то підіймись, дихай

Візьми з повітря кисень

Заблукав - шукай вихід

Виходь на волю і дихай...

Автори композиції «Дихай» – продюсер і гітарист AIO Денис Бреславський та вокаліст Ілля Резніков (LETAY). Мастеринг, зведення – Сергій Кондрат’єв (студія M.A.R.T.), запис – Денис Бреславський, Олексій Мазур (Київська студія звукозапису MART Sound Production).

Нагадаємо, Денис Бреславський - мультиінструменталіст и продюсер, який створював пісні та співпрацював зі значною кількістю артистів, серед яких: Сергій Бабкін, Олександр Положинський (проєкт Ол.Ів.Є), TAYANNA, Анастасія Приходько, «НеАнгелы», Lama.

Він зняв у своєму телевізійному музичному проєкті OLIV.E «Антитіла», «O.Torvald», «Табула Раса», Гліба Самойлова («Агата Кристи»), «Brazzaville», SunSay, «Pur:Pur», «Brunettes Shoot Blondes» та багатьох інших.

Денис Бреславський – продюсер та автор проєкту Dolgov&Breslavskiy за участю легендарного харківського музиканта Олександра Долгова («Дождь»), чиє им’я занесено до Зали слави блюзу США. Композиція Dolgov&Breslavskiy «Breaking the Rules» звучить в етері радіостанцій Великобританії, Іспанії, Польщі та США.

Денис Бреславський – учасник live show легендарного гітариста Боба Марголіна та доньки короля блюзу Бі Бі Кінга – Рити Кінг. В арсеналі AIO: «Ми з тобою» & оригінальна англомовна версія «It’s Not Over» – яскравий кліп у компанії топ-моделі Tarima Darim, що співпрацює із Лів Тайлер, Ліз Герлі та іншими голівудськими зірками. Пісня стала саундтреком серіалу «СидОренки-СидорЕнки».

FIRE & UA-версія «Все, що маю» – атмосферне sex & fashion video на еротичну композицію - саундтрек української комедії «Секс і нічого особистого».

«Я тебе відчуваю» – light-відео на весняну композицію, що розповідає про свіжість почуттів. «AIO», «Зорі» та «Всю ночь» – backstage live-відео на композиції з дебютного альбому. «Вона» – саундтрек теплого настрою.

Повідомлення

Пошук по сайту