Best Music

Група ТОК розірвали Тік Ток Хаус в дебютному кліпі «Мальчик ТОР»

Новини 08.12.2021
Група ТОК розірвали Тік Ток Хаус в дебютному кліпі «Мальчик ТОР»

Дівчата з групи «ТОК», які однозначно заряджають своєю вокально-танцювальному енергією, радують прем'єрою кліпу «Мальчик ТОР».

Тема кліпу дуже близька всім просунутим тінейджерам і навіть сучасним дорослим! Через призму камери ви заглянете в справжній Тік Тік Хаус і проживете один день з класними артистами з групи ТОК.

⁃ Сьогодні довгоочікувана прем'єра кліпу «Мальчик ТОР» і це дуже важливий момент для нашої групи. Від усієї команди дякуємо режисера Яна Запольських за круто виконану роботу, сюжет вийшов дуже танцювальним і ми намагалися передати глядачеві всі тонкощі роботи сучасних tiktokеров. Впевнені, що ця історія знайде відгук у багатьох, адже у всіх трапляється перший «краш»))) Дивіться кліп і обов'язково діліться вашими враженнями. Нам дуже цікаво прочитати ваші відгуки, - коментують дівчата з групи ТОК.

Не так давно група ТОК увірвалася в світ шоу-бізнесу і вже встигла набути пул своїх шанувальників. Пісня «Мальчик ТОР» зайняла міцні позиції на популярних радіостанціях і викликала інтерес в TikTok, де стала одним з улюблених треків користувачів.

Музичний стиль групи ТОК не обмежений рамками. Трендовість і експерименти, ось їх напрямок.

Повідомлення

Пошук по сайту