Best Music

Gorim! випускає кліп до свого нового синглу «Біг»

Новини 21.09.2021
Gorim! випускає кліп до свого нового синглу «Біг»

Gorim! - артистичний монікер учасника шоу "Голос Країни 11", вокаліста та автора пісень, Віктора Никифорова. Трохи більше року тому, спільно зі своїм постійним саунд-продюсером Павлом Зеленовим, артист встиг випустити дебютний альбом, виступити на декількох музичних майданчиках і дати сольний концерт.
Сьогодні, Gorim! випускає відеокліп до синглу «Біг», який вже посів своє місце на головних радіостанціях країни. Легкий, танцювальний трек з домішкою естетики 80-х і 90-х років минулого століття, розкривається слухачеві з різних сторін. Адже за яскравим та динамічним аранжуванням ховається глибока лірика і смисли.

"Ця пісня про життя, про заплутаність цього світу, відсутність абсолютного добра чи зла. Пісня про прийняття складних рішень, які часто роблять комусь боляче. Цей світ занадто жорстокий щоб бути в ньому ангелом, і ти можеш навіть не помітити, як в чиїхось очах ти здобуваєш образ демона. Якщо не звертати увагу на текст і зміст, пісня має досить веселий характер звучання, це зроблено спеціально для створення ефекту здивування і більшої передачі атмосфери змісту" - розповідає Віктор.

 Сингл супроводжує відеокліп наповнений образами з нашого повсякдення. Герой спостерігає за світом зі сторони. Через блакитне світіння моніторів проживає своє життя, з усією його багатогранністю.

Це моя друга повноформатна режисерська робота з проектом Gorim! І якщо перший кліп на пісню Магія - це про атмосферу і настрій пісні, то Біг - це про складну, глибоку, наповнену сенсом історію.  Кожна деталь - образ - від «занурення» до пластмасового стільця героя. Це відвертий виклик - жити життя. Адже жити життя і спостерігати за ним - різне. Цей відеоряд виклик саме жити його. Зі всією його радістю, зі смутком його - жити, відчуваючи відповідальність перед ним в повному обсязі.”  - каже режисер кліпу, Лера Мазур.

Одночасно з успішним виступом на сцені "Голос Країни", під палкі танці Наді Дорофєєвої, Gorim! повертається до слухача нової стороною. Сингл «Біг» є початком ряду релізів артиста, що апелюють до жанру modern pop music, кульмінацією якого буде вихід повноформатного LP, запланованого на осінь 2021.

 

Кліп і сингл «Біг» вже доступні на всіх стрімінгових сервісах.

 

 

Повідомлення

Пошук по сайту