Best Music

"Gorim!" - музичний проєкт, що стрімко увірвався в шоу-бізнес!

Новини 24.10.2021

Gorim! - це дует двох хлопців з Харкова, саунд-інженера Паші Зеленова і вокаліста, і автора пісень, Віктора Никифорова. Більше року тому хлопці встигли випустити дебютний альбом, видати один зі своїх синглів на лейблі Івана Дорна (Masterskaya), виступити на декількох фестивалях і дати сольний концерт. Зі своїм дебютом отримали підтримку в ряді медіа України, активні ротації на радіостанціях, а також були відзначені продюсером Юрієм Бардаш, саунд-продюсером Cepasa і багатьма іншими.

 

В даний момент позиціонування Gorim! переводить фокус саме на вокаліста Віктора, який бере участь в шоу «Голос» в Україні. У той момент, коли увага максимально звернена в його сторону, Gorim! випускає сингл і кліп повертаючись до слухача нової стороною більш широкого і легкого формату - modern pop music. Історія Віктора Gorim! в «Голосі» буде розвиватися паралельно з промо-кампанією його майбутнього синглу «Біг».

«Біг» - легкий, танцювальний трек з домішкою естетики 80-х і 90-х років минулого століття, який вже отримав схвалення і позитивну оцінку ряду радіостанцій, телеканалів і критиків. За яскравим і динамічним аранжуванням ховається глибока лірика. Тим самим трек буде цікавий дуже широкій аудиторії слухачів.

Сингл «Біг» є початком ряду релізів Gorim!, що відносяться до жанру modern pop music, кульмінацією якого буде вихід повноформатного LP, запланованого на осінь 2021.

 

Повідомлення

Пошук по сайту