Best Music

«Флешбеки в дитинство»: Артем Пивоваров випустив першу гру для смартфона

Новини 08.12.2021
«Флешбеки в дитинство»: Артем Пивоваров випустив першу гру для смартфона

Сьогодні 21 січня, український артист і саундпродюсер Артем Пивоваров презентував свою першу гру «Мои Стихи, Твои Ноты», приурочену до виходу однойменного дебютного мультфільму. Гра вже доступна для скачування в Apple Store і Google Play.

«У моєму wish -листі вже протягом багатьох років стоїть пункт реалізації свого власного мультфільму. І зовсім це недавно вийшло здійснити, нехай і не в повному, а в короткометражному обсязі в супроводі композиції «Мои Стихи, Твои Ноты».

Артист поділився, що йому захотілося продовжити внутрішню історію і занурити всіх своїх слухачів в дитинство, нагадуючи: не дивлячись на те, що ми дорослішаємо, дуже важливо сповільнюватися і просто балувати свою дитину. Тому команда артиста створила гру для того, щоб "стихійні слухачі" могли завжди при бажанні перенестися в епоху 8 бітових ігор, які виходили на Денді і Sega і отримували приємний флешбек. Тільки тепер в додатку і в доступі під рукою. 

Під час гри ви станете одним з маленьких героїв анімаційної роботи «Мои Стихи, Твои Ноты» - колібрі, яка намагається не потрапити в злісні лапи бджіл і не впасти в прірву.

Щоб допомогти маленькій пташці пролетіти якнайдалі і побачити прекрасний світ, вам потрібно вчасно натискати на екран. На тернистому шляху періодично з'являтиметься Артем і  на допомогу прийдуть бонуси.

Нагадаємо, що на початку грудня 2020 роки Артем Пивоваров і його команда були номіновані в 4-х категоріях на премію YUNA 2021, яка відбудеться вже в кінці березня.

Повідомлення

Пошук по сайту