Best Music

EDDIE FEEL & CHRISTENSONIA - «Люта гра»

Новини 17.01.2022
EDDIE FEEL & CHRISTENSONIA - «Люта гра»

Eddie Feel (Едді Філ), український артист та саундпродюсер електронної музики, представив свій новий трек під назвою "Люта Гра" у популярному стилі Slap House.

Композиція випущена у якості EP на лейблі Best Music, та включає до себе радіо- та розширену версії треку.

Трек записаний разом зі співачкою Christensonia (Христина Козак). Це вже друга сумісна робота музикантів, перший спільний сингл "Нас Запали" у стилі Електропоп отримав широку увагу слухачів та ротацію багатьох радіостанцій, а реміксована версія треку знаходилась також у ротації радіостанцій Kiss FM та NRJ Ukraine.

Сингл потрапив до відомого радіочарту TopHit, а згодом й до референс-листу музичної премії YUNA відразу в двох номінаціях: «Краща пісня» та «Кращий дует/Колаборація».

Eddie Feel каже, що трек “Люта гра” про те, як часто ми самі ускладнюємо своє життя та стосунки між людьми та з навколишнім світом.

«Нерідко ми хочемо бути кращі за інших, свої почуття вважаємо вищими за все довкола, не готові йти на поступки та компроміси, намагаємось відшукати сенс не завжди там, до його слід було би шукати. А насправді можливо нам треба просто бути простішими та уважнішими до оточуючих, до тих, хто нам не байдужий, й звісно не забувати при цьому вірити в себе, в інших людей, та в дива – адже дива стаються лише з тими, хто в них по справжньому вірить».

І музикант вірить, що трек “Люта гра” безумовно сподобається прихильникам, тому що за звучанням та якістю не поступається відомим світовим представникам даного жанру, але при цьому має сильну сторону у вигляді українського вокалу та свого власного саунду. 

Нагадаємо, перший сольний трек артиста під назвою «Сяйво У Очах» став відомим завдяки ротації великої кількості українських радіостанцій та появі в офіційному cаундтреку 5-го сезону серіалу «Київ вдень та вночі» (Новий Канал). Наступний трек під назвою "Мій Милий (Beloved)" у клубній версії отримав гарячу ротацію багатьох танцювальних радіостанцій, зокрема Kiss FM та DJ FM. Привертали до себе увагу також його офіційні ремікси на треки співачок RIYA, IKSTINA та інших виконавців.

Повідомлення

Пошук по сайту