Best Music

DJ Kristyen презентує свій перший сингл.

Новини 18.05.2022
DJ Kristyen презентує свій перший сингл.

Її ім'я відоме кожному гостю топових українських клубів. DJ Kristyen - резидент кращої танцювальної радіостації Kiss FM, саунд-продюсер, автор відомих реміксів на хіти Monatik, Mozgi, Tamerlan & Alena. Вона впевнено зайняла своє місце під сонцем на українській клубній сцені і не збирається зменшувати оберти. Спільно з талановитим молодим співаком Андрієм Подкалюком DJ Kristyen презентує свій перший сингл.

"У дитинстві я займалася вокалом, але потім це відійшло на другий план. Зараз з'явився не тільки вільний час, але й розуміння того, що я готова вийти на інший рівень творчості. Я беру уроки вокалу, пишу пісні, і "Квітка" - це перший крок до чогось набагато більшого".

DJ Kristyen як ніхто знає, як піддати жару на сцені, але її дебютний сингл вийшов несподівано ліричним. Це пісня про кохання, яке розквітає в найнесподіваніший момент, як вередлива квітка. Про почуття заборонене - і тому особливо хвилююче. "Думаю, це переживав кожен. У тебе є маса зобов'язань, обмежень - але в певний момент тебе накриває це цунамі... І нічого не має значення, крім дотику руки. Це відчуття може тривати лише декілька хвилин, поки грає пісня, і від цього воно ще яскравіше".

У найсолодший час, коли літо мине свій екватор і почуття загострені до краю, на кращих радіостанціях країни з’явиться витончена та щира "Квітка" від DJ Kristyen та Андрія Подкалюка.

 

Повідомлення

Пошук по сайту