Best Music

CEO компанії Best Music - Мар’яна Вороніна виступила на комітетських слуханнях у Верховній Раді України

Новини 12.06.2021
CEO компанії Best Music - Мар’яна Вороніна виступила на комітетських слуханнях у Верховній Раді України

CEO компанії Best Music - Мар’яна Вороніна виступила на комітетських слуханнях «Розбудова ринку авторських прав в Україні – сучасні виклики захисту прав авторів» у Верховній Раді України та підняла питання центральної проблеми ринку - акредитації авторських організацій колективного управління.  

Кожної хвилини в Україні публічно сповіщаються музичні твори на радіо, грає музика в рекламі, фільмах, телевізійних проектах, на різноманітних заходах, а в свою чергу, кафе, бари, ресторани, торгівельні центри публічно створюють настрій для своїх гостей завдяки музиці. Але в більшості випадків публічне виконання не є легальним. Однією з основних причин є те, що в Україні вже майже два роки держава не може визначити акредитовану ОКУ щодо публічного сповіщення та публічного виконання авторських прав.

«Ми маємо зрушити з місця: акредитацію, яка відбулась, має бути завершено. У акредитованих ОКУ є 3 роки доказати свою дієздатність та результативність.

Ми мусимо зберегти те, що роками будувалось та зараз може приносити гідну винагороду авторам та зробити все залежне від нас, щоб ринок розвивався.» - наголосила Мар’яна Вороніна.

Ринок не має часу чекати, тому ми звертаємось до Міністра економіки України, пана Любченко, з проханням підписати відповідні накази щодо акредитації, яка відбулась 17.12.2020 року.

Повідомлення

Пошук по сайту