Best Music

Bakun – якісна танцювальна музика, народжена в UA

Новини 17.01.2022
Bakun – якісна танцювальна музика, народжена в UA

Bakun – новий танцювальний проект українського музичного продюсера Андрія Бакуна. У його портфоліо співпраця з багатьма поп-виконавцями. Крім того, Андрій Бакун є продюсером групи Mirami та автором більшості хітів групи. 

Ідея створити сольний проект з’явилась вже давно. Але лише на початку 2017 року відбувся повноцінний запуск дебютного треку проекту Bakun. Він має назву «Просто Танцюй» і заряджає клубним настроєм незалежно від часу доби. Пісню вже можна почути на провідних радіостанціях країни. Трек «Просто танцюй» лунає і на Люкс ФМ, і на NRJ Radio. Варто відзначити, що чудовий вокал, який слухачі чують у пісні належить Надії Гасюк. 

Андрій Бакун: «Я давно мріяв зробити такий танцювальний проект. Це дуже популярна практика серед світових ді-джеїв та саунд-продюсерів. І на щастя, обставини склались так, що мені вдалось знайти чудову вокалістку для запису треку. В певний момент я відчув, що цей трек можна сміливо розсилати на радіостанції – він 100% знайде свого слухача. Хочу цією піснею довести, що танцювальні і драйвові хіти українською звучать не гірше, ніж ліричні пісні. І звичайно, мрію, щоб українська танцювальна музика вийшла на європейський рівень».

 

Повідомлення

Пошук по сайту