Best Music

Артем Пивоваров став жінкою в своєму новому кліпі

Новини 21.09.2021
Артем Пивоваров став жінкою в своєму новому кліпі

16 квітня відбулася прем'єра кліпу на новий сингл українського артиста і саундпродюсера Артема Пивоварова - «Рандеву»!

 

Танці на підборах, віджимання на пальцях, переодягання в кардинально різні образи, 5 несхожих персонажів, в тому числі роль жінки - і все це у виконанні одного Артема!

«Рандеву» - це перша глава стихії повітря. Яскрава відеоробота відображає багатогранне музичне наповнення самої пісні, передаючи її настрій в соковитих кадрах і епатажності героїв. У пісні задіяно безліч живих музичних інструментів - акустичні гітари, трембіта, сопілка, труби і навіть азіатські голоси, записані на диктофон артистом під час подорожей.

Ідея кліпу - показати, як важливо «ходити на рандеву» з самим собою, відкриваючи в собі нові дивовижні світи, часом «сплячі» і затаєні в повсякденному житті. Показати, що кожному з нас може бути неймовірно захоплюючи і цікаво навіть наодинці з собою.

Режисером відеороботи став незмінний Тарас Голубков, який в черговий раз разом з Inakshe production не побоялися експериментів і взяли на себе виклик здивувати і викликати посмішку у глядача.

Прибиральник в готелі, танцюючий офіціант, дама в капелюсі, самозакоханий красень, невгамовний мексиканець - все образи продумувалися і опрацьовувалися командою протягом місяця, приміряючись на головного і єдиного актора - Артема.

З'єднав всі рухи героїв в єдину органічну картину в кадрі - хореограф-постановник Олесь Пасічник.

Зйомки проходили в одному з найрозкішніших готелів Києва - «Fairmont Grand Hotel».

Артем Пивоваров: «Фінальна ідея кліпу прийшла до нас приблизно за місяць до зйомок після обговорень абсолютно різних сценаріїв. Ця робота для мене як новий «виток» в моїй творчості. Це перший кліп, в якому я буду грати не того Артема Пивоварова, якого ви звикли бачити і чути, а актора, який зіграв 5 зовсім різних ролей. Одна з головних ідей полягає в тому, що персонаж в ролі прибиральника, який працює в незвичайному місці, відкриває свій внутрішній світ, в якому живуть ще інші персонажі. І під час всієї історії він спілкується і ходить з ними на рандеву»

Тарас Голубков: «Найголовніше - це принципово нова робота і підхід до зйомок для мене і Артема. У цьому кліпі кардинально новий Пивоваров, який розкривається для нас з глядачами і слухачами з того боку, що, напевно, ще не була показана в кліпах так широко і так яскраво. В "Рандеву" це відобразилося в повній мірі і на всі 200%. Вся робота тримається на акторській майстерності і характері одного Артема. Хотів би ще раз підкреслити, що таких емоцій, такої міміки і такого відриву ми ще не бачили в інших його кліпах».

  

Повідомлення

Пошук по сайту