Best Music

«Аллилуйя»: Денис Реконвальд заспівав з церковним хором!

Новини 24.10.2021
«Аллилуйя»: Денис Реконвальд заспівав з церковним хором!

Полон символізму і прихованих смислів - новий сингл Дениса Реконвальда можна розбирати як ребус. "Аллилуйя" - промовиста назва треку, в якому невинність переплітається з пристрастю.

Пісня була написана Денисом в таємному місці - будинку для творчості на кордоні України і Румунії, де народилися такі хіти артиста, як "Самолет" і "Белые ночи". Саме там, вже з початкових рядків тексту, нова пісня знайшла магічні підтексти і алегорії. Найпершою була написана фраза: " В тихом омуте черти танцуют".

 

- Іноді для знайомства не потрібні слова, тільки погляд. Секундна зустріч очима і між вами вже танцюють чорти, - розповів Денис Реконвальд. - Коли невинність зустрічається з пристрастю, назовні виривається та шалена енергія, яка живе в кожному з нас і яку ми так вміло приховуємо. Думаю, кожен хоча б один раз переживав таку зустріч.

Артист продовжує експериментувати з саундом поза форматів і медійних канонів. Так, в деяких місцях пісні "Аллилуйя" музика зовсім не звучить, і тут же, в бриджі, слухача потужною хвилею накриває чоловічий церковний хор з шести голосів.

- "Аллилуйя" народилася дуже суперечливою. Пісня передає таке таємниче відчуття, яке я б назвав: "за крок до гріха". Але кожен вибирає завжди сам: здійснювати його чи ні. Тут про червоні нитки на зап'ясті, демонів всередині, і тут же піднесений церковний хор. Послухайте й розгадати її, - додав Денис Реконвальд.

 

Слухайте трек "Аллилуйя" Дениса Реконвальда на всіх музичних платформах.

Повідомлення

Пошук по сайту