Best Music

Артисти/Партнери
Артисти/Партнери

ZERNO

" indie folk, folk rock, indie"

Artboard 1

Гурт ZERNO був заснований в 2015 році у місті Житомирі, Україна. Його лідер, Максим Козловець, справжній талановитий козак, різко змінивши своє життя, почав писати музику на поетичні тексти і створювати абсолютно вражаючі пісні.

Згодом, з'явився віолончеліст Дмитро Гончарук, який відчув хвилю і виявив бажання приєднатися до гітари Максима космічною віолончеллю. Хлопці замислились над потребою басиста і одразу ж зустріли чудового Віктора Невмержицького. Сергій Скворцов з'явився неочікувано, але закріпив за собою тверде і стійке місце перкуссіоніста гурту.

За кілька років існування ZERNO змінило трьох ударників, зупинившись на Кирилі Болдеріві, який виявився найстійкішим та наймайстернішім.

В лютому, 2017го вийшов дебютний студійний альбом гурту, зведений Андрієм Верниківським на вінницькій студії INACHE, який був презентований в багатьох містах України протягом початку 2017 року.

В нього закладено 10 треків, з яких "Дівчина" та "Зламані крила" є безперечними хітами радіохвиль. Концепція гурту полягає в безмежній любові та усвідомленні людини, як частини універсуму. Пісні виривають з душ слухачів емоції та рефлексії, що здатні змінити загальне енергетичне поле нашої країни на краще. Це неабияка справа та гідна праця творчого колективу.


Повідомлення

Пошук по сайту