Best Music

Артисти/Партнери
Артисти/Партнери

The Oscar Wild

"pop rock, jazz rock, soul"

Artboard 1

Гурт «The Oscar Wild» - оригінальний та інтернаціональний гурт, музика якого немає меж.

Колектив нещодавно створений, та незважаючи на це учасники гурту активно розвиваються, та вже взяли участь у багатьох фестивалях і не тільки в Україні. З відомих фестивалів це «Бандерштат» відбір на Sziget Fest. Та найголовніше Павло Пігура – вокал та Віталій Сичак – гітара стали фіналісти проекту Х-Фактор-7.

Павло та Віталій разом почали грати ще у 2014 році у Львові. А ідея створення гурту прийшла до хлопців вже під час участі у проекті Х-Фактор-7.

У репертуарі гурту авторські пісні у жанрах: поп-рок, джаз-рок, soul, а також унікальні кавер-композиції на популярні пісні. Виступ «The Oscar Wild» це душевний перформенс, що поєднує в собі ніжну лірику та вибуховий драйв виключно українською мовою.

Нещодавно, 28 лютого вийшла в світ перша авторська робота гурту The Oscar Wild - «Маяк». Пісня потрапила в ротації на 50 радіостанцій, з нею учасники гурту відвідали більше 20-ти ефірів на радіо та ТВ.

Вже у березні 2018 року гурт «The Oscar Wild» відправиться у концертний тур містами України. У переліку гурту більше 15-ти міст, в які The Oscar Wild привезе свою свіжу музику та пісні.

Гасло «The Oscar Wild» звучить виключно так: «Ми зробимо Твої вуха щасливими!».


Повідомлення

Пошук по сайту