Best Music

Артисти/Партнери
Артисти/Партнери

Світлана Весна

"pop"

Artboard 1

Світлана Весна — заслужена артистка України, ведуча телевізійних програм і концертів.

Свою сценічну діяльність розпочала у 1998 році, ставши лауреатом та виборовши титул «Панночка Коломийка - 98», що відбувся у м. Коломиї Івано-Франківської області. 

У 2007 році Світлана взяла участь у ювілейному концерті поета-пісняра, народного артиста України Вадима Крищенка (Палац «Україна»). В цьому ж році співачка презентувала відеокліп на пісню Володимира Куртяка, слова Вадима Крищенка «Мій рідний край». В 2009 році організувала благодійний концертний тур «Назустріч дітям», всі кошти з якого були передані на лікування хворих дітей. Отримала нагороду від голови обласної державної адміністрації «Молодий лідер Прикарпаття».

Популярність співачці додали нові відеокліпи на пісні «Весна» та «Перше почуття». В 2010 році Світлана Весна випустила альбом «Мій рідний край». В репертуарі співачки вже понад 100 пісень. 

Світлана Весна неодноразово побувала в Польщі, Румунії, Литві, Італії. На фестивалі миру народів світу в Італії Світлана представляла Україну, де провела 10 концертів.

На творчій стежині Світлани — перемоги на міжнародних, всеукраїнських, обласних фестивалях і конкурсах. У 2012 році вона стала переможницею телепроекту «Україна-Я-Україна» з піснею «Діти України» та як ведуча телепрограми «На добру ніч малятам». Брала участь у телепроекті «Фольк-м’юзік», як запрошена гостя та стала переможницею сезону програми «Наша пісня» на Першому Національному каналі. 

У квітні 2018 року Світлана Весна презентувала нову пісню та відеокліп "Мріємо".


  • Світлана Весна "Мріємо"

    Світлана Весна Мріємо

Повідомлення

Пошук по сайту