Best Music

Артисти/Партнери
Артисти/Партнери

Шосте Чуття

"ukrainian rock"


«Шосте Чуття» - український рок-гурт, який стрімко розвивається та завойовує прихильність слухачів по всій країні. Навесні та влітку 2017 року колектив провів тур Україною під назвою «Правда», який охопив більше 20 міст.

Разом із "Шостим Чуттям" співали в Харкові, Чернівцях, Дніпрі, Тернополі, Запоріжжі, Києві, Луцьку та ін. «Шосте Чуття» у 2017 році стали фіналістами проекту «Українська пісня» і разом з відомими виконавцями виступили на Арені Львів.

На рахунку гурту два студійні альбоми та професійні кліпи. Музика «Шостого Чуття» дарує хороший настрій та заряджає позитивом. Композиції «Скаже вона» і «Студентські роки» стали хітами, їх має у плейлисті кожен другий українець.

Колектив запалював на фанзонах футбольного чемпіонату «Євро-2012» та пісенного конкурсу «Євробачення-2017». "Шосте Чуття" учасники багатьох фестивалів, та чи не єдиний гурт Західної України, який активно концертує у східній частині України. Зараз «Шосте Чуття» працює над записом третього альбому, зйомкою кліпів. Відчуйте їх музичну інтуїцію та справжній драйв!

Факти про гурт:

  • Пісні «Шостого Чуття» в ротації на таких радіостанціях: Галичина, Люкс ФМ, Дуже радіо, Джем ФМ, Радіо Максимум, Західний Полюс, Вежа, Громадське, Яскраве, Твоє радіо та інші.
  • Гурт був учасником таких фестивалів: Бандерштат, Woodstok Ukraine, відбір на Atlas Weekend, Вишиванковий фестиваль в Одесі, Сорочинський Ярмарок, Зашків, Заліщики фест, Фестиваль кави, Фан-зона Євробачення та інші.

  • Шосте Чуття - Твій Hello

    Шосте Чуття Твій Hello

Повідомлення

Пошук по сайту