Best Music

Артисти/Партнери
Артисти/Партнери

Ростислав Кушина

"pop"

Artboard 1

Ростислав Кушина – український співак, з надзвичайним оперним голосом, учасник та переможець телепроектів на каналі 1+1: «Голос країни.1 сезон» та «Битва хорів», а також володар Першої премії вокалістів у Лондоні 2013 році.

Народився 27 січня 1987 року в містечку Моршин (Львівська область). Свій творчий шлях розпочав у досить юному віці, ще як соліст Зразкового театру української пісні «Джерельце», в якому виступав з чотирьох років на міжнародних сценах Польщі, Литви, Німеччини, Македонії, Угорщина та ін.

З юного віку відрізнявся великою працездатністю, артистичною, музикальністю, глибокою внутрішньою музичною культурою. З 2004-2009 рр. навчався у Київському національному університеті культури і мистецтв. Був активним учасником різноманітних творчих колективів, запрошений у якості соліста.

До сьогоднішнього дня репертуарний список налічує понад дві сотні народних пісень та їх обробок, десятки романсів, авторських пісень, 12 сольних партій з кантат та ораторій, 20 Неаполітанських та популярних західних шлягерів, таких як: опера «Запорожець за Дунаєм» С. Гулака-Артемовського, Калафа опера «Турандот» Дж. Пучіні, Хозе опера «Кармен» Ж. Бізе, Радомеса опера «Аїда» Дж. Верді, Герцога опера «Ріголетто» Дж. Верді, Лернеля опера «Марта» Ф. Флотова, Альоша опера «Добриня-Нікітіч» А. Гречанінов.

Неодноразово відзначений авторитетним журі багатьох міжнародних та всеукраїнських конкурсів естрадної пісні, в котрих виборював перші місця, отримував почесні дипломи та нагороди. В 2011 році став учасником професійного вокального конкурсу на українському телеканалі «Голос країни», де співав у команді тренера Стаса П’єхи.

Ростислав є випускником Продюсерського центру Володимира Гришка. Артист не зупиняється на досягнутому, продовжує виступати, записує нові пісні, постійно вдосконалюється та не уявляє своє життя без пісні та сцени.


  • Ростислав Кушина - ПОЛОНИЛА

    Ростислав Кушина ПОЛОНИЛА

Повідомлення

Пошук по сайту