Best Music

Артисти/Партнери
Артисти/Партнери

ROCKOKO

"Symphonic Rock, Pop, Dance, Drum, Jazz, Soul"

Artboard 1

ROCKOKO – український музичний гурт створений в 2012 році, відомий своїм оригінальним інструментальним виконанням.

ROCKOKO відносить себе до жанру Symphonic Rock, та у різноманітності звучання якого можна почути і такі жанри як Acoustic, Pop, Dance, Drum and Bass, Metal, тощо… В доробку команди також твори, з елементами Jazz та Soul.

В основі успішності гурту, лежить оригінальний принцип аранжування авторських композицій та популярних хітів.

ROCKOKO – унікальний проект, суміш драйву і креативу. Потужний інструментальний гурт, напрямок музики якого не підпадає певному визначенню.

Концертна географія ROCKOKO постійно розширюється. Майстерність виконання гурту не залишить байдужим навіть найвибагливішу публіку.

З метою більшого збагачення звучання ROCKOKO музичними фарбами, виникла ідея проекту із симфонічним оркестром. Після чого був започаткований тандем ROCKOKO & Orchestra – як традиційний щорічний феєрверк емоцій, який передає нестримну енергію музики на всі 100%! П’ятеро учасників гурту ROCKOKO та понад 40 музикантів оркестру творять незабутнє вечірнє шоу, яке неможливо забути.

Осінню 2017 року гурт ROCKOKO вирушив у перший концертний тур містами України, де зібрав повні зали своїх шанувальників. І вже весною 2018 року, зі ще більшою кількістю концертів, гурт вирушає дарувати свою музику всій Україні.

 


  • ROCKOKO - #stayhome

    ROCKOKO #stayhome

  •  ROCKOKO - Mutual Love [Official Video]

    ROCKOKO Mutual Love

Повідомлення

Пошук по сайту