Best Music

Артисти/Партнери
Артисти/Партнери

Paulman

"pop, dance"


Paulman – це проект двох хлопців: співак Павло Ільницький і саунд-продюсер Віталій Літягін. Шлях до створення власного музичного проекту у цих двох був досить довгим. До того музиканти брали участь / були учасниками різних груп: «Яка існуЄ», «Sample Rate», «Rizups» і тд. 

- Ідея створити Paulman виникла у мене, - розповідає Павло. - Протягом багатьох років я брав участь у різних проектах, здебільшого виконуючи кавери. Зокрема, пісні із репертуару Френка Сінатри у моєму виконанні чули не лише в Україні, а й у різних містах Європи. Я навіть випустив альбом світових хітів у власній інтерпретації. Та, мабуть, у житті кожного музиканта настає момент, коли без авторських композицій ти не відчуваєш себе довершеним. Власні пісні дають тобі творчу свободу: жоден кавер не дасть такого відчуття. 

Пісню «Ми все ще разом» Павло Ільницький написав перебуваючи на гастролях у Польщі. Цікаво, що спершу ця музична новинка звучала англійською і називалася «Still Together». Україномовну адаптацію тексту зробила співачка та автор пісень Ірина Доля. 

«Фішкою» дебютного синглу проекту Paulman є мелодійний свист у приспіві, який уже після першого прослуховування мимоволі хочеться повторювати. «Я свистів з дитинства, а рідні завжди вчили мене, що цього не  можна робити, особливо у домі», - усміхається Павло. 

 


  • Paulman - Ми все ще разом

    Paulman Ми все ще разом

  • Paulman - Запали мене

    Paulman Запали мене

Повідомлення

Пошук по сайту