Best Music

Артисти/Партнери
Артисти/Партнери

GEZWEIRDO

"pop"

Artboard 1

Молода виконавиця Владислава Лепшина під псевдонімом «GEZWEIRDO» - це нове ім‘я в українській музиці. Вміння писати двома мовами одночасно дійсно варте уваги.

Пронизливі тексти нікого не залишають байдужими.

На данний період, Владислава написала більшість своїх пісень, які вже чекають свою чергу, із саундпродюсером з Мінська-Павлом «NOMOVOLN» Чуйко, з яким вони познайомились через фейсбук, та їх перші дві пісні були зроблені тоді, коли вони ще жодного разу не бачились, тобто : «Мы сработались через Телеграм» - зазначила Владислава.

«Моя цель-это чтобы мои концерты и моё творчество меняло людей в лучшую сторону, заряжало их и дало понять, что те вещи, которые я описываю в своих песнях, происходят не только у них, я хочу дать им поддержку, веру в будущее и в себя».

Владислава співає з 11-ти років, а вірші стала писати ще в 13 років.

З того часу, вона побувала на різноманітних конкурсах та фестивалях, відборах та кастингах. Була одна серед шести людей зі всією України, яких відібрали на «Нову Хвилю», але зазнала поразки, так як: «На тот момент, я еще не писала свои песни и не знала в каком направлении я хочу двигаться. Мне просто сказали надеть красное платье, каблуки, накрутить локоны и спеть душераздирающую песню. Поэтому у меня не было еще какого-то конкретного стиля, который смог бы зацепить публику. Я рада, что прошла этот путь и встала на тот истинный только сейчас».

GEZWEIRDO - це self-made артист із багатим потенціалом, що незабаром підкорить ващі сердця.


  • GEZWEIRDO - DEEPLY (feat. NOMOVOLN)

    GEZWEIRDO DEEPLY (feat. NOMOVOLN)

Повідомлення

Пошук по сайту