Best Music

Артисти/Партнери
Артисти/Партнери

Е.К.А

"pop"

Artboard 1

Е.К.А - українська поп-співачка, поет і композитор. 

Справжнє ім’я Катя. Народилася 20 липня (рік народження приховує), в місті Сєверодонецьк, Луганської області. 

Батьки відношення до музики не мають, але завжди підтримували Катю в її захопленні.

Після закінчення школи, Катя вступила в Київський Національний Університет Культури і Мистецтв, отримала освіту викладача з естрадного вокалу, але за професією ніколи не працювала, бо хотіла стати співачкою.

Починала музичну кар’єру в дуеті з dj. Проект проіснував 3 роки, було багато концертів в відомих клубах Києва, але з’явились певні обставини і проект закінчив своє існування в 2014 році.

Е.К.А: «Два роки я просто писала пісні, і не знала як далі складеться моя творча кар’єра, але одного разу зустрілась зі своїм другом dj Sheemy, ми колись в дитинстві з ним пробували писати музику, навіть організовували виступи в рідному місті. Я вирішила показати йому свої демо-версії треків, він написав аранжування на декілька з них. Тоді я зрозуміла, що в нас виходить класна музика і треба працювати в дуеті, як колись в дитинстві.»

Перший сингл «Танці на воді» вже доступний до прослуховування, презентація відбулась 9 червня 2017,а в липні буде прем’єра кліпу на пісню і ще багато хороших треків від Е.К.А.

 


Повідомлення

Пошук по сайту