Best Music

Артисти/Партнери
Артисти/Партнери

Божена Дар

"pop, pop - rock"


Божена Дар - заслужена артистка естрадного мистецтва України, виконавиця поп-рок і поп музики.

Божена Дар народилась у Дніпрі, а проживала у місті Павлоград, там і пройшло все її дитинство. Вже із маленьких років розпочала свій творчий шлях. Навчалася в музичній школі №1, місто Павлоград, по класу фортепіано, де також була солісткою музичного хору. На третьому році навчання вирішує займатись тільки вокалом і покидає музичну школу. Після чого навчається в Палаці культури дітей та юнацтва сольному співу, де провчилася до 11 класу. Божена проявила себе як телеведуча в дитячій телестудії Райдуга. Була учасницею хореографічного ансамблю Райдуга, входила до складу асоціації естрадного танцю України.

Становлення Божени як професійної співачки відбулось у Києві. З 2005-2009 навчалася у КНУКіМ на кафедрі режисури і хореографії за спеціальністю "Сучасна хореографія", але не припиняла займатись вокалом. З 2006 – 2007 працювала в шоу-балеті Віталія Козловського. З 2007-2008 працювала в шоу-балеті The Best з Потапом і Настею.

З 2017 року Божена Дар розпочала сольну кар’єру із піснею «Повернись», яку започаткувала на сході України і присвятила всім учасникам бойових дій. Пізніше записує дуетну пісню «Кохана» з українським співаком Ростиславом Кушиною, автором якої є сам Ростислав. Сингл «Моє сонце» був презентований у березні 2018 року і активно заполонив музичний простір.

У 2013-2016 роках була солісткою гурту Аферистки, а також автором деяких пісень гурту. За роки діяльності гурту було записано більше восьми пісень та відзнято три кліпи.

У 2018 році Нагороджена Подякою Міністерства культури України за вагомий внесок у розвиток української культури і мистецтва та високий професіоналізм. Нагороду вручав Міністр культури Є.М. Нищук.


  •  Божена Дар - Моє сонце (Lyric Video)

    Божена Дар Моє сонце

Повідомлення

Пошук по сайту