Best Music

Артисти/Партнери
Артисти/Партнери

ARLETT

"ukrainian rock"

Artboard 1

ARLETT ­українська рок­група, заснована в 2013 році в місті Біла Церква. З моменту, як музиканти з’явились на сцені, вони активно гастролюють Україною. На рахунку групи виступи на багатьох масштабних фестивалях країни, а також дуетні виступи з відомими українськими групами “Тартак” та “Фіолет”.

В 2014 році ARLETT випустили свій перший сингл “На картах світу”, який швидко завоював українського слухача. Крайнім синглом перед виходом альбому стала лірична пісня “Хто я тобі”, кліп на яку був відзнятий в Албанії та на Київському морі, ще цей трек можна почути в серіалі “Київ вдень та вночі”.

Весною 2016 року ARLETT видали свій дебютний альбом, який записано та зведено на київській студії ФДР. Реліз альбому здійснений лейблом Moon Records. Презентували свій “дебютник” музиканти великим шоу в одному із столичних клубів, зібравши аншлаг.

Колеги про ARLETT:

Олег Собчук (лідер групи С.К.А.Й.): “ARLETT ­ драйвові, енергійні та живі”

Тарас Тополя (лідер групи Антитіла): “Неочікувано та круто! Олександр Коломієць, лови респект! Нові імена майорять, нові смисли і форми проростають. Радію, що українське почало дихати”

Склад групи ARLETT:

Олександр Коломієць ­ вокал Володимир Павловський ­ гітара Олексій Довгополий ­ бас Микола Однорог ­ барабани

До створення ARLETT, лідер групи Олександр Коломієць працював, як автор та композитор, з групою “Пара нормальних” (склад з Іваном Дорном) та продюсерським центром Наталі Могілевської.

 

 

 


Повідомлення

Пошук по сайту