Best Music

Артисти/Партнери
Артисти/Партнери

Anna Volobuieva

"pop"

Artboard 1

Anna Volobuieva (Анна Волобуєва) - українська співачка, автор і виконавиця. Анна народилася 31 травня 1996 року в Харкові. У дитинстві займалася танцями, в школі вивчала корейську мову і брала участь в церковному хорі. З 17-ти років працювала на різних підприємствах і вчилася в ХНУ ім. Каразіна на факультеті журналістики, який їй довелося покинути через особисті причини. Ці роки Анна розвивала свій талант, беручи участь тільки в християнських заходах, але професійно вокалом не займалася.

... показать полностью

Anna Volobuieva (Анна Волобуєва) - українська співачка, автор і виконавиця. Анна народилася 31 травня 1996 року в Харкові. У дитинстві займалася танцями, в школі вивчала корейську мову і брала участь в церковному хорі. З 17-ти років працювала на різних підприємствах і вчилася в ХНУ ім. Каразіна на факультеті журналістики, який їй довелося покинути через особисті причини. Ці роки Анна розвивала свій талант, беручи участь тільки в християнських заходах, але професійно вокалом не займалася.

У лютому 2019 року Анна взяла участь у телевізійному шоу «Голос країни - 9», потрапивши у команду Дмитра Монатика. Дівчина пройшла три етапи і вибула перед прямими ефірами. В цей же час вона переїхала до Києва, почала працювати над авторським матеріалом і паралельно влаштувалася працювати в кавер-бенд солісткою.

«Складно було переформувати своє життя, залишити все звичне і переїхати до Києва. Але я розуміла, що по-іншому не зможу розвиватися у тому, до чого мене тягне. Дуже щаслива, що змогла взяти участь у «Голосі країни», тому що там мені змінили мислення і допомогли позбутися рамок, страхів і сумнівів. По суті, завдяки цьому шоу і знайомствам, я і вирішила все-таки ризикнути і почати свій авторський проект »- розповідає Анна.

Свою першу пісню вона назвала «СТАРТ», тому що вона символізує конкретний період часу і її перші кроки до мрії - стати сольним виконавцем.


Повідомлення

Пошук по сайту