Best Music

Артисти/Партнери
Артисти/Партнери

Андрій Капраль

"pop"

Artboard 1

Андрій Капраль - співак, соліст вокальної формації , «Піккардійська Терція», аранжувальник, автор пісень, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка в галузі музичного мистецтва, Заслужений артист України.

Народився 20 січня 1975року в місті Львові. Вже змалку голос Андрія вирізнявся серед інших дітей, тому його завжди задіювали у виступах на ранках у дитячому садку,потім у різних шкільних конкурсах, грав головні ролі у виставах шкільного театрального гуртка. Співав і виступав всюди і багато.

«Співати я почав одразу тоді ,коли зрозумів, що таке спів і що саме мій спів комусь подобається». Андрій завжди шукав можливості побавитись своїм голосом, відтворюючи звучання різних інструментів, чергуючи вокальні партії з інструментальними програшами, скажімо гітари, труби чи інших інструментів.

Першим інструментом Андрія були ударні, а згодом навчання у музичній студії по класу акордеону. Вже в дев’ятому класі Андрій з колегами створює ансамбль, у якому грає на акордеоні і стає солістом.

Ще з дитинства Андрій також мав хист до малювання і тому, коли постало питання, яку спеціальність обирати, виникало багато протиріч з самим собою, та все ж таки перемогла музика.

В 1990році вступив до музичного училища ім. Ст.Людкевича у Львові на кафедру хорового диригування. Вже за півроку навчання Андрія беруть в групу, з якою він майже два роки грав по весіллях як клавішник і соліст і пройшов потужну школу загартовування голосу та навиків імпровізації.

А вже в 1992р. разом з друзями створили вокальну формацію «Піккардійська Терція», в якій співає і до тепер. Після закінчення училища, Андрій складає вступні іспити до львівської консерваторії ім. М.В.Лисенка, на диригентський факультет, яку закінчує у 1999році з відзнакою. Для Терції Андрієм було зроблено багато аранжувань та, як говорять прихильники його голосу, що саме йому вони завдячують за враження від основної кількості балад колективу.

Проте, співаючи в «Піккардійській Терції», його ніколи не покидало бажання попрацювати в іншому музичному жанрі. І ось саме зараз, написавши власні пісні, з’являється можливість втілити мрії в життя.


Повідомлення

Пошук по сайту