Best Music

Артисти/Партнери
Артисти/Партнери

Аліна Башкіна

"pop"

Artboard 1

Аліна Башкіна – українська співачка, автор пісень. Солістка Ансамблю пісні і танцю Збройних Сил України та оркестру Lords of the Sound. Аліна народилась в Донецьку в сім’ї залізничників, але вже в 3 роки чітко зрозуміла, що мріє співати. Тому в 15 років цілеспрямована і наполеглива дівчина поїхала в Київ вступати в інститут музики ім. Глієра.

Аліна Башкіна лауреат багатьох Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, серед яких Чорноморські Ігри і Червона Рута, Молода Галичина і Слов’янський базар у Вітебську, Дельфійські Ігри. За свої 24 роки Аліна Башкіна встигла дати концерти в багатьох країнах світу – вона представляла Україну в Італії, Іспанії, Лівії, Вірменії, Болгарії, Білорусі, ОАЕ, Казахстані та інших країнах на міжнародних конкурсах та з офіційними делегаціями. Всеукраїнські тури разом за оркестром Lords of the Sound " Love story", "Oskar music Awords" з аншлагами пройшли по всій Україні.

В 2016 році співачка стала учасницею проекту "Голос Країни" на телеканалі 1+1 та першого “Хіт-конвейеру” на телеканалі М2.

А вже влітку дала перший сольний концерт в столичному Caribbean Club і випустила дебюне відео на авторську пісню “Ты изменил мою жизнь”.

В 2017 році Аліна Башкіна приймає рішення кардинально змінити імідж на більш сучасний і прогрессивний, зняла відео на пісню “Вільна”, яке активно підтримали музичні канали, а також більшість радіостанцій по всій країні.

 


  • Алина Башкина - Вільна

    Алина Башкина Вільна

Повідомлення

Пошук по сайту