Best Music

Золото для України принесла співачка Софія Єгорова на міжнародному вокальному конкурсі «World Vision-2020» (ФОТО)

Новини 19.09.2020
Золото для України принесла співачка Софія Єгорова на міжнародному вокальному конкурсі «World Vision-2020» (ФОТО)

Українка Софія Єгорова продовжує завойовувати золото на міжнародних вокальних конкурсах. Так, співачка посіла перше місце у дистанційному конкурсі «World Vision-2020». За вихід у фінал боролися понад 720 учасників з 45 країн світу.

Участь в онлайн-конкурсі стала цікавим досвідом для Софії, за плечима якої понад 200 виступів на вокальних змаганнях. Співачка поділилася процесом участі в дистанційному конкурсі: артист подає заявку, надсилає відео з піснею, обов'язково виконаною наживо. А судді дивляться всі виступи конкурсантів, голосують в два етапи, спочатку вибравши фіналістів, і вже серед фіналістів визначають кращих.

«Для мене формат онлайн-конкурсу -– це новий досвід. Коли оголосили бали від журі «World Vision-2020» і надіслали диплом, де написано «Софія Єгорова, Україна – Перше місце» – я відчула величезну радість та вдячність. Мені приємно, що міжнародне журі високо оцінило мій виступ і я отримала золото в свою творчу біографію, і для України. Я вдячна за підтримку своїм слухачам, команді, близьким та рідним. Хочу сказати величезне дякую організаторам конкурсу за можливість продовжувати творчий шлях і під час карантину!

Після оголошення результатів «World Vision-2020» мене запросили на офлайн-конкурси в Вірменію та Дубай. Це дуже несподівано і приємно, хоча ще немає точних дат конкурсів, оскільки карантин триває. Тому поки не хочеться загадувати, коли розпочну підготовку до нових конкурсів. Хочеться насолоджуватися сьогоднішнім днем!», – розповіла Софія Єгорова.

Зараз Єгорова бере участь ще в одному дистанційному конкурсі, в Македонії, де минулого літа на конкурсі завоювала спеціальний приз від журі.

У Києві співачка працює над записом дебютного альбому. А вже днями Софія готує новий музичний сюрприз для слухачів – ремікс на сонячний трек «Ми є любов».

Повідомлення

Пошук по сайту