Best Music

Всесвітній день дитини: ексклюзивне інтерв'ю з учасницями тін-поп групи HighUp5

Новини 05.07.2020
Всесвітній день дитини: ексклюзивне інтерв'ю з учасницями тін-поп групи HighUp5

Група HighUp5 - це 5 ультра-талановитих представниць покоління Z: Іра Садова, Аліна Панченко, Єва Синькевич, Настя Кузнєцова і Аня Савлучинська. Формула успіху цих дівчат побудована на вірі у мрію. Дівчата не побоялися конкуренції в шоу бізнесі і вирішили самостійно втілити свою - стати відомими співачками. Вони об'єдналися в музичну групу під назвою HighUp5 (ХаяпФайв). Їх квінтету всього півтора року, і вони вже випустили 8 студійних пісень, 3 кліпи, встигли знятися в повнометражному кіно в ролі самих себе, заспівати сингл до української комедії "Кошмарний директор або Школа № 5". Найбільше дівчата мріяли заспівати на одній сцені з улюбленим артистом - DZIDZIO. Вони вирішили не чекати, поки доля візьме все в свої руки, набралися сміливості і на концерті познайомилися з ним особисто. Мрія збулася, група не лише заспівала на одній сцені з DZIDZIO, але і записала із зіркою спільний сингл "МУЧЕНІЦІ", після чого поїхали з ним в тур Україною. На цьому дуети із зірками не закінчилися, адже мріям немає межі, і влітку 2019 група HighUp5 і гурт "Время и Стекло" спільно виконали гімн Чорноморських ігор на сцені фестивалю. Сьогодні 5 учасниць вже відомої української музичної групи розкажуть про свої будні, відносини з рідними та друзями в повсякденному житті.

1. Чи змінилося твоє життя в школі і вдома після того, як ти стала учасницею відомої групи?

Іра Садова: Так, змінилося! В кращу сторону. Я знайшла себе, а це найголовніше. Батьки підтримують, допомагають встигати всюди: в школу, на уроки вокалу, уроки хореографії, репетиції, записи в студії, прокидатися на зйомки в 5-6 ранку і так далі. Однокласники начебто раді за мене, знають пісні групи, стежать за нашим інстаграмом, вчителі теж ставляться з розумінням. Життя стало однозначно краще, цікавіше і набагато яскравіше.

Єва Синькевич: Змінилася, але не сильно. З самого раннього дитинства я активна: багато їздила містами України, виступала з акробатичними номерами, так що мені не звикати, я тільки радію всьому, що відбувається в моїй творчості, адже я на 200 відсотків творча особистість. Вчителі завжди з розумінням відпускають з уроків, кажуть : «Ти ж у нас зірочка, звичайно біжи на свої виступи!» Вільного часу дуже мало, весь час проводжу на тренуваннях. Крім репетицій з групою і виступів, ще встигаю на малювання і не кидаю акробатику, хочу вміти всього багато і відразу.)

Настя Кузнєцова: Життя змінилося, і вдома і в школі! Вчителі та однокласники ставляться щиро з повагою і розумінням. Адже я не просто ходжу в гурток, я співаю в найвідомішій українській тінейджерській групі, яку можна побачити по телевізору, а пісні почути на радіо. Батьки реально дуже допомагають своєю підтримкою, теплими словами, заслужено хвалять, не знаю навіть, що вони для мене тільки не роблять, адже для них я завжди любима Настюша.)

Аня Савлучінская: Звичайно змінилася! Ось взагалі!) Вона стала кардинально іншою! Кожен день розписаний, дуже активний графік, я весь час чимось зайнята, мене не потрібно змушувати вчитися, я сама це роблю, знаючи, що іншого варіанту немає, адже вихідних і вільного часу теж немає, щоб підтягнути хвости. Батьки шалено раді таким змінам, що я в 12 років я вже знайшла себе, кажуть, що я стала більш відповідальною. Шкода тільки, що в добі всього 24 години, інакше я б встигала більше)

Аліна Панченко: Саме в школі особливо нічого не змінилося. Іноді мені здається, що на мене більше почали звертати увагу на перервах. Напевно впізнають). Я підлягаю дисципліні в класі, як і всі інші. І я вважаю, це правильно. Я б не хотіла мати якісь привілеї, я не краща за своїх однокласників, через те, що співаю і танцюю в групі. Просто займаюся серйозно творчістю. Я навіть соромлюсь, коли у мене запитують про групу. Не хочу, щоб однокласники думали, що у мене зоряна хвороба. Ось вдома все навпаки, тепер все крутиться навколо мене і групи. Виділено окремий шкаф для костюмів, мама постійно веде мій графік навчання, тренувань, виступів, який часто змінюється. Рідні щиро радіють кожному виступу і моєї гіпер-активності.

2. Як встигаєш навчатися в школі, коли так багато виступів, інтерв'ю, фотосесій та зйомок?

Іра Садова: Головне не лінитися, коли справа стосується домашньої роботи. Навіщо тягнути ці хвости і вислуховувати від вчителів? Я вважаю себе працьовитою, принаймні моя мама так стверджує) Потім такий кайф відчуваю, коли розумію, що у мене "на всіх фронтах" відмінно. Встигаю дуже просто, є графік і я просто його виконую, і потім ще навіть залишається час погуляти з подружками.

Єва Синькевич: Намагаюся все поєднувати, в пріоритет ставлю важливі дляменя предмети, іноземні мови, наприклад. Я стала тільки щасливішою від того, що в житті з'явилося ще більше творчості. Якщо тільки вчитися в школі, то мені стане нудно. Без акробатики, танців і співу я не можу. Я люблю виступати, люблю публіку і спостерігати, як вона реагує на мій виступ) Завжди намагаюся сьогодні бути досконалішою, ніж вчора.

Настя Кузнєцова: Я намагаюся встигати все і менше пропускати школу, хоч це нелегко. Школа і навчання для мене так само важлива, як і кар'єра в шоу бізнесі. Я вважаю, що артист повинен бути максимально розумний, ерудований і освічений. Мені подобаються дотепні зірки, з якими цікаво поговорити і чії інтерв'ю можна слухати, тому що вони захоплюють.

Аня Савлучінская: У школі все стало ще краще. Принаймні так кажуть вчителі. Півтора роки тому я почала вчитися бути самостійною, розподіляти свій час, щоб встигати робити не тільки "домашку", а й вчасно приходити на репетиції групи, зйомки і виступи. Мені стало ясно, що від моєї дисципліни залежить репутація групи HighUp5, оскільки ми одне ціле. Я стала набагато відповідальніше вчитися в школі - хочеться бути хорошим прикладом, і дисципліна стала звичкою)

Аліна Панченко: Іноді доводиться пропускати заняття. Весь шкільний матеріал я не пропускаю, обов'язково роблю всі домашні завдання. Або до, або після концерту, або на вихідних, коли всі однокласники відпочивають. Чому б не зробити уроки, якщо вибір один - або робиш їх зараз, або приносиш погані оцінки. А принести додому погану оцінку - це ганьба. Мені не нудно вчитися, особливо, коли після уроку або після того, як зроблю "домашку", у мене запланована фотосесія з групою, або саундчек, або виступ, або прем'єра пісні на радіо. Це ж ціла маленька пригода) Якщо завтра я повинна принести в школу виконане домашнє завдання, то робити уроки можу всюди, і вдома і в автобусі по дорозі на гастролі.

3. Як складаються стосунки з дівчатами в групі?

Іра Садова: Я вважаю. що у нас хороші відносини в групі. Я дружу з усіма дівчатками. Ми іноді сваримося, але без цього, напевно, ніяк. Мама каже, що це у нас вік такий, посваритися дуже просто, як і помиритися. А я вважаю, що кожна з нас особлива. Єва, Настя, Аня та Аліна - всі абсолютно різні за характером, як і я. Це так цікаво, щось брати від інших дівчат для себе і ділитися чимось своїм з ними. Нам точно не нудно)

Єва Синькевич: Ми багато часу проводимо разом і знаємо одна одну добре! Ми майже, як сестри - можемо дуріти, веселитися, ночувати один у одного, потім посваритися, а після - купити піцу і знову помиритися!) На сцені у нас існує правило - ми неподільне ціле, ми суцільний клубок позитиву, який заряджає публіку. Виступ це наш улюблений момент, ми стаємо найміцнішими друзями, у нас спільна мета - розвеселити глядачів, передати їм наш заряд емоцій, який, змушує посміхатися і танцювати.)

Настя Кузнєцова: Мені здається, що у нас з дівчатками теплі і дружні стосунки. Реальність така, що іноді виникають розбіжності, але ми все вирішуєм, тому що вже навчилися домовлятися одна з одною. Я відразу прийняла Єву, Іру, Аню і Аліну такими, якими вони є, по-чесному полюбила їх і їх характери, кожну з них вважаю своєю справжньою подружкою.

Аня Савлучінская: Ми всі між собою дружимо. Не дивлячись на те, що кожна з нас талановита, хтось сильніший в акробатиці, хтось більш пластичний, комусь легше, ніж мені, а комусь важче. І, мені здається, це нас і об'єднало - таких різних, харизматичних і цілеспрямованих. Як можна не дружити, розуміючи, що попереду спільний шлях до вершин шоу бізнесу.

Аліна Панченко: Нормально ми дружимо, я вважаю. Якщо судити з власного досвіду до потрапляння в групу, то сьогодні я можу сказати, якою має бути дружба - справжньою. Дружба з Анею, Ірою, Євою та Настею будується не тільки на репетиціях і виступах. Ми завжди ділимося новинами з особистого життя, переживаємо один за одного і найголовніше - підтримуємо в різних ситуаціях, коли знаходимося поруч і коли між нами відстань. Ще хочу сказати, що наша група об'єднала правильних дівчат).

4. Про що говориш вдома з батьками? Вони підтримують твоє завзяття у великому шоу-бізнесі?

Іра Садова: Звичайно підтримують, і я це дуже ціную! Порада від мами завжди береться до уваги) Мої батьки завжди спілкуються зі мною, як з дорослою людиною, сформованою особистістю, яка вміє приймати рішення і нести за них відповідальність. З цього я вважаю себе дорослою. Батькам я завжди кажу - "спасибі". У світі багато нещасних дітей, в тому числі і через відсутність батьківської любові. Я мовчу про дітей, у яких немає батьків і свого дому. Я завжди дякую своїм батькам за віддачу, переживання і підтримку в усіх сферах моєї діяльності, інакше я б не змогла рухатися далі і цінувати кожну хвилину. Так само подумки я дякую всесвіт за хорошу сім'ю, кожен день.

Єва Синькевич: У мене найкраща мама! Вона дуже сильно підтримує і допомогає завжди і у всьому, не тільки мені, але і всім дівчатам в групі. Вона справедлива і завжди все пояснює, якщо ми щось не розуміємо. Вона зі мною на кожному концерті, кожному заході, мама завжди поруч зі мною і з усіма дівчатками) Вона завжди змушує працювати над собою, класно мотивує, і я намагаюся розвиватися ще більше. Вона завжди радіє моєму успіху, а я, що рада вона, моя улюблена мамусю) Якщо ти читаєш це, знай, що я дуже вдячна тобі за все. Люблю)

Настя Кузнєцова: Батьки підтримують й радіють моїм успіхам. Постійно говорять мені про те, що все вийде, потрібно працювати - і успіх в "кишені". Мені дуже подобається те, що вони дають мені первну свободу, немає якогось тотального контролю з приводу творчості. Завжди просять розповісти, що нового сьогодні було в групі, дивляться наші кліпи, і всі пісні знають на пам'ять. Найголовніше, це те, що я бачу, як вони мною пишаються і це так приємно. У мене тепер з'явилася планка, якої хочеться триматися і радувати їх кожен день.

Аня Савлучінская: Батьки, підтримали моє завзяття в групі з самого початку і продовжують це робити кожен день. Величезне спасибі і мамі і татові! Коли почалося життя в групі, і навколо з'явилося багато незнайомих людей - на концертах, зйомках, заходах і так далі, мені чомусь захотілося більше вільного часу приділяти спілкуванню з рідними. Люблю спостерігати, як вони щасливі за мене і радувати їх. Друзі, на щастя, це розуміють і чекають своєї черги)

Аліна Панченко: Звичайно! Мені дуже пощастило з батьками! Я це реально розумію і ціную в свої 13 років. Вони підтримують будь-яку мою ініціативу розвиватися. Іноді навіть інтенсивніше ніж я, наприклад, якщо я озвучила, що хочу більше займатися танцями, то мама мені обов'язково нагадає мої ж слова і мені ні куди діватися - доводиться більше ходити на танці, адже цього ж захотіла я сама).

5. Які плани надалі? Бачиш себе співачкою в майбутньому? Не думала змінити напрямок діяльності в майбутньому?

Іра Садова: Звичайно хочу бути відомою співачкою! Це те, чого я щиро хочу на сьогоднішній день. Якщо не загадувати наперед, то не буде результату. Головне, напевно, що я вірю в себе і стараюсь ставати кращою з кожним днем) Якщо раптом в 20 років у мене з'явиться нова мрія зайнятися чимось іншим, то я обов'язково піду за цією мрією до кінця. Але зараз я точно знаю, що займаюся чим подобається, і це формує мою особистість в 12 років. Я вважаю, що у мене зараз той самий час, коли я кожен день бачу результат - кращу себе.)

Єва Синькевич: Я впевнена, що моя майбутня професія буде пов'язана з творчістю. Як і зараз. Точно знаю, що буду вступати в естрадно-циркову академію і максимально розвиватися в цій сфері. Бачу себе тільки відомою співачкою, актрисою. Я хочу розвиватися, щоб бути ще краще у всьому: ще краще співати, краще грати, танцювати, говорити, виглядати, бути прикладом для наслідування, як модно зараз говорити - трендсеттером. Це моя мета і мрія, яка обов'язково збудеться)

Настя Кузнєцова: Я не хочу заявляти про якісь інші плани на далеке майбутнє. Зараз я в крутій музичній групі, і вірю в її довге й успішне існування. У нас крута команда, і це те, чим я би хотіла продовжувати займатися і далі. Мені подобається все, що ми робимо, це завжди нові емоції, нові люди і враження. Я обов'язково хотіла б пов'язати себе з творчістю назавжди. Можу дати волю долі, сказавши: Поживемо - побачимо) .

Аня Савлучінская: Звичайно! У будь-якому випадку я хочу повністю присвятити своє життя творчості. Що стосується теперішнього часу, то я в суперской групі, і мрію, щоб ми поїхали в самостійний тур Україною, а потім в Світовий тур, адже я хочу об'їздити всю земну кулю, чому б не в гастрольному турі з групою HighUp5!)

Аліна Панченко: Я особливо далекоглядних планів на майбутнє не будую, ніколи навіть думати про це з графіком, як у мене. Часто здається, що все вже вирішено і ось я вже в відомій групі під назвою HighUp5). Коли журналісти, як змовилися, ставлять це незручне запитання нам всім, особисто мені стає страшно. І в голові звучить питання до самої себе: а чи точно я знаю ким хочу бути через багато-багато років? Мені недавно виповнилось 13 років і я зрозуміла, що у мене попереду все-все. І класно те, що я сама можу вирішувати чого хотіти, про що мріяти і який вибір зробити. Точно знаю, що зараз я займаюся улюбленою справою і кайфую від цього.

6. Що нового готує слухачам група «HighUp5»?

Іра Садова: Дуже багато приємних музичних сюрпризів готуємо для шанувальників якісної музики, справжніх меломанів, цінителів креативу, інстаманів і всіх-всіх людей на світі. Ми не обмежуємо себе в публіці, ми любимо всіх, хто приходить на концерти, ми вдячні кожному шанувальнику нашої творчості. Все, що ми робимо - заради добра, миру і ваших щасливих посмішок.

Ева Синькевич: Вже зовсім скоро буде багато нових класних пісень та кліпів! Також відкрию секрет, що нашу найвідомішу пісню «Танчики» переведено на китайскьку мову. Зараз ми вчимо цей складний текст, щоб записатись в студії. Ми дуже хочемо поїхати в тур по Китаю. Але поки ми готуємося до "China-туру", запрошуємо вас навесні 2020 року на наш перший сольний концерт у столиці. Скоро в соц. мережах HighUp5 з'явиться перша інформація про дату і місце його проведення. Я думаю, що наш продюсер не видає нам відразу всю інформацію про плани групи, щоб ми не зловили зоряну хворобу))

Настя Кузнєцова: Плани? Ну звісно - Греммі!) Ну а поки ми готуємо для наших слухачів нові пісні, а для глядачів парочку крутих кліпів. А ще, наступної весни збудеться одна наша мрія - сольний концерт в Києві! Це буде в травні, більше дізнаєтеся зовсім скоро з наших соц. мереж.

Аня Савлучінская: Група «HighUp5» готує промо компанію релізу нової крутий пісні, під назвою "Baby Dee", пісня вже записана, так що новинка зовсім скоро знайде свого слухача, а пізніше і глядача. Так само ми викладемо відео з київського Палацу Спорту, де 6 листопада ми заспівали гімн великої дитячої дискотеки - EMOTIONS DISCO PARTY!

Аліна Панченко: Ооо, ми завжди готові приємно здивувати) Прямо на днях ви побачите наш новий кліп на пісню "Мій Двір", яка вже звучить з радіостанцій. А після відео-прем'єри почуєте кілька нових пісень. Щоб дізнаватися все першими - підписуйтесь на нас в соціальних мережах @ highup5;)

7. Побажання для читачів сайту

Іра: Вірте в себе - це головне! Слухайте пісні HighUp5

Ева: Я хочу побажати вам бути завжди на позитиві, радіти життю, займатися улюбленою справою, і завжди залишатися самим собою, а якщо сумно - вмикати пісні «Highup5» і співати разом з нами. Йоу)

Настя: Я завжди бажаю добра в душі, віри в серці і здійснення мрій! Знайте, що у вас все вийде. Як вийшло у нас)

Аня: Я хочу побажати читачам бути завжди на позитиві, ніколи не опускати руки і впевнено йти до своєї мрії. Секрет розкрито в нашому кліпі на пісню "МРІЇ", на нашому каналі youtube)

Аліна: Залишайтеся завжди собою, будьте щирими і поширюйте тільки добро! Більше танцюйте, це викликає посмішку.)

Повідомлення

Пошук по сайту