Best Music

Влад Ситнік презентує нову відеороботу на пісню "Прости"

Новини 05.06.2020
Влад Ситнік презентує нову відеороботу на пісню

"Где-то между небом и Землей..." саме так знімався кліп, на нову пісню Влада Ситнік - "Прости".

Для зйомки було вибрано унікальне місце на пагорбі біля підніжжя гори Казбек, де стоїть Гергетська церква. Вона в буквальному сенсі знаходиться вище хмар - висота над рівнем моря становить 2170 метрів.

У Грузії існує повір'я: щоб потрапити до Бога, людина повинна докласти для цього зусилля. Тому і звели храм так високо, щоб люди долали складний шлях в гору.

"Місце, де проходили зйомки дуже символічно, адже пісня" Прости "несе в собі важливий меседж про те, наскільки важливо вміти вчасно сказати - прости. Не кожен на це здатний. Важливо бути сильним духом людиною, щоб визнати свої помилки, і при цьому бути мудрим, щоб все виправити"-розповідає Влад, після зйомки відео.

Головною героїнею кліпу стала модель італійських подіумів українка Анна Фаркаш. Дівчина володіє 4 мовами, навчалася в 3 країнах, зараз вчиться в Бізнес школі у Флоренції. Анна захоплюється модельним бізнесом, брала участь в fashion week і журнальних зйомках в Італії та Іспанії.

"На зйомку я погодилася дуже швидко, і абсолютно не помилилася. Було весело і цікаво. Я дуже рада, що зйомка проходила в Грузії. Відвідати Тбілісі і гори Казбек була моя мрія. Особисто з Владом, ми познайомилися вже на знімальному майданчику. Перші пару хвилин я ніяковіла, так як потрібно було грати закоханих з незнайомоюмені людиною. Але, Влад виявився дуже відкритим, веселим, і швидко розташував мене до себе. Працювати з ним, як і з усією командою було одне задоволення, хоч і не обійшлося без пригод! Але, це вже нехай залишиться нашим секретом"- каже Анна.

В цьому кліпі кожен зможе побачити себе, свою історію, переживання і труднощі, які є у кожного. Це історія про чоловічу силу і жіночу мудрість.

"Це наша третя спільна робота. Влад артист з прекрасним самокритичним почуттям гумору, при цьому 100% перфекціоніст. Дивовижна суміш в кадрі. Прагнення знімати все на межіу Влада в крові, кілька разів доводилося відмовляти його лізти через гірську річку, або скелю. А лазити в кавказьких горах є де. Укліпі ви побачите дивовижне поєднання ніжної дівчини з очима неба, і по-справжньому мужнього хлопця, це завжди викликає приємні емоції в кадрі"- ділиться режисер зйомки Юрій Алексєєнко.

Повідомлення

Пошук по сайту