Best Music

Українська співачка Е.К.А презентувала кліп на особливу пісню "ТиОс"

Новости 24.06.2019
Українська співачка Е.К.А презентувала кліп на особливу пісню

Виконавиця хіта «Танці на воді» вирішила себе спробувати у новому музичному стилі «ОVO RnB».А у самій відеороботі показати гармонію дівочої краси та природи. Уся ніжність та витонченість чудово поєднується із сучасними музичними ритмами.

Як зазначає сама виконавиця: «Ми вирішили, зробити щось нове. Українська музика стрімко розвивається, з’являються нові стилі, нове звучання і це не може не надихати. «ТиОс» - це трек про кожного з нас, про особливих людей в нашому житті, про віру в себе, віру в завтра і в те, що любов врятує цей світ. Трек з потужним емоційним характером я довірила екранізувати режисеру Радіславу Лукіну.

(Додамо, що це не перша співпраця артистки з режисером.)

«У Радслава завжди цікаві і свіжі ідеї, які він легко втілює в реальність.Взагалі,вся команда дуже весела і професійна, тому працювати на знімальному майданчику, одне задоволення», - зазначила Е.К.А

Як зазвичай, у творчому процесі не буває без труднощів.і тут під час зйомки їх виникало чимало:

«Зйомка тривала майже добу, були деякі складнощі. Наприклад, в ботанічному саду я і дівчатами з балету були змушені танцювати босими ногами на нерівно-залитому бетоні, було дуже холодно і боляче.Пізніше довелось сідати в басейн з холодною водою і що саме складне,це потім відмити ноги від мулу. Вже коли переїхали на другу локацію, без складнощів теж не обійшлось. Але ми це зробили і в нас вийшло неймовірно красиве відео. ", - зізнається зірка.

 

Уведомление

Поиск по сайту