Best Music

Українська співачка Е.К.А презентувала кліп на особливу пісню “Ти той”

Новини 05.07.2020
Українська співачка Е.К.А презентувала кліп на особливу пісню “Ти той”

Кліп знімали в українських мальовничих Карпатах.

Зйомки тривали 3 дні. Заради неймовірних кадрів, співачка E.K.A та знімальна група, перший раз піднялись на гору Говерла.

“Мені було дуже складно підніматись на Говерлу- зізнається зірка. У мене хворі коліна, тому я відчувала дуже сильний біль. Ми поспішали, треба було встигнути до заходу сонця вже спуститись з гори. Окрім цього, ми мали важкі рюкзаки на плечах - багато води, знімальну техніку і все необхідне для перебування в горах. Я вдячна режисеру Дімі Мухіну, за те що, незважаючи на мої сльози, зміг змотивувати йти далі, хоча я хотіла здатися ще на початку підйому” – розповіла Е.К.А.

“Для зйомки останніх кадрів, довелося затримати потяг і тікати від провідників. Але кінцевий результат, вартував всіх труднощів, які склались під час знімального процесу. У нас вийшло неймовірно красиве відео” – зазначила співачка.

Сюжет кліпу це справжня історія кохання. Зустріч двох людей, які втомилися від міста, проблем і сірих буднів. Приїхали в гори шукати натхнення, спокій і усамітнення з природою. А знайшли один одного і вже разом підкорювали вершини,зокрема, найвищу точку Карпат - Говерлу, - розповідає режисер кліпу Дмитро Мухін.

Повідомлення

Пошук по сайту