Best Music

Українська шансоньє опублікувала кліп про афериста, що кинув її на великі гроші (відео з реальних подій)

Новини 05.07.2020
Українська шансоньє опублікувала кліп про афериста, що кинув її на великі гроші (відео з реальних подій)

Вперше за історію українського шоу-бізнесу знятий і випущений кліп на реальних подіях про шахрайство. Жертва афери, українська шансоньє запрем'єрила кліп на одноіменну з шахраєм, що її кинув на велику суму, пісню "ТОЛЯ-блюз", в якій оспівана ситуація й звернення до дяді Толі. "Дядя Толя, ти не прав! Гроші взяв, а питання нам не порішав" - можливо шахрай Толя колись та й почує з радіо приймача своє ім'я, що безкінечно звучатиме в його голові через приспів пісні Аміки.

Смілива і впевнена в собі Ольга Гріга, відома шансоньє під псевдонімом «AMICA» (транскр. "АМІКА"), опублікувала на своєму youtube каналі новий кліп про боржника Толю, який в реальному житті "кинув" її на дуууже круглу суму.

За сюжетом кліпу Оля з двома співробітницями, бухгалтером і директором її фірми, влаштували полювання на злодія.

Дівчата відчули на собі всю романтику «кримінального життя», пустившись у "всі тяжкі". У реальному житті, постійно намагаючись спіймати дядю Толю, співачка відпустила ситуацію.

Але авторський талант взяв верх і текст легко ліг на мелодію. Оля записала пісню в студії, знайшла молодого режисера і зняла сатиричне відео про свій реальний особистий досвід.

Весь сенс, за словами Аміки, в тому, що нас, жінок краще не обманювати, адже ми можемо неочікувано влаштувати день помсти.

Повідомлення

Пошук по сайту