Best Music

Alina Tim почала співати та випивати вдруге

Новини 29.11.2020
Alina Tim почала співати та випивати вдруге

Неоднозначна артистка Alina Tim випустила mood-відео на нову версію своєї старої пісні "Пою и пью". При цьому в головній ролі знявся той же актор, а режисером став той же кліпмейкер. Невже у Аліни закінчилася фантазія, ідеї і пісні? Сама ж артистка заявляє, що просто захотіла показати глядачам свій новий ніс.

Режисером mood-відео став Антон Кліщевнік - він вже створював для Аліни відео для пісні "Tell Me" і попередню версію "Пою и пью". У головній ролі знявся той же герой, що і в минулому кліпі. Тільки цього разу Аліна налаштована більш рішуче - вона вже не жбурляє в нього келихи, а намагається переїхати на кабріолеті.

- Навіщо витрачати гроші і писати нові пісні, коли у тебе вже є кілька старих, які можна переспівувати до нескінченності? - іронізує вона. - Гаразд, жартую, насправді у мене вже записано багато класних нових пісень, які найближчим часом ви всі зможете почути!

Насправді, все почалося з того, що Аліна і режисер думали над обкладинкою для радіоверсії треку "Пою и пью".

- Коли я забирала пісню у саундпродюсера Геннадія Пугачова (працював з Лолітою, Даном Баланом, Вєркою Сердючкою і багатьма іншими артистами), він сказав мені: "Ти така ніжна в цій пісні, так і бачу, як ти їдеш на кабріолеті, волосся розвівається ... ". Після цього думка про кабріолет не давала мені спокою. Подзвонила своєму режисерові і попросила зробити хоча б mood-відео з мінімальними витратами ...

Найдешевший кабріолет знайшовся в 70 кілометрах від Києва.

- Господарі відразу попередили: він розвалюється на ходу, якщо з ним щось трапиться - залишайте його собі, а нам віддайте три тисячі доларів. На зйомках у нас неодноразово відвалювався глушник, а коли ми їхали з локації на локацію - зламався дах. Так що поки я була за кермом, режисер тримав його руками. Але все закінчилося добре - ми відзняли всі необхідні кадри, а кабріолет так і не розвалився і потрапив назад до своїх господарів. 

Повідомлення

Пошук по сайту