Best Music

Цікаво дізнатись як народжується музика?

Новости 14.12.2018
Цікаво дізнатись як народжується музика?

Наші зірки поділились своїми найпотаємнішими секратами та розповіли, що надихає їх на написання нових пісень.

MamaRika: В мене, як і в будь-якої творчої субстанції, трапляються творчі кризи. Борюся з цим хорошою якісною музикою «для душі», емоційним кіно, йогою. Надихаюся самим життям, спілкуванням із близькими та цікавими людьми. Головне – не заглиблюватися у цей стан наодинці… Мене надихає на творчість навколишнє та внутрішнє середовище. Яскраві події та емоційні ситуації. Будь-яка творча людина все це пропускає крізь себе. І в результаті народжується музика… Ось такий магічний процес, який неможливо відобразити у словах чи буквах…

Нагадаємо, що MamaRika презентувала дебютний альбом КАЧ 

Анна-Марія: Мы любим жизнь. Нам интересно жить. Поэтому в целом нас вдохновляет именно ЖИЗНЬ! Вдохновляют люди. Даже самые простые истории: чей-то разговор, взгляд, ситуация на улице и из одной фразы или слова уже строится целая история.Вдохновляет сила природы. Вот был случай, когда мы рано утром пошли к морю и наблюдали очень сильный шторм, эту мощь... Тогда родилась песня "Кто мы" . Или в горах, в лесу - это своеобразная медитация. Вдохновляет и сама музыка. Иногда нужно просто остаться наедине с собой и послушать тишину. И в итоге услышать себя настоящего. Маша так за 15 минут написала песню "Тримай Мене". И, наверное, неважно, какое время года. Вообще, если вам посчастливилось сохранить в себе душу ребенка, если вы способны удивляться, тогда самое лучшее в вашей жизни еще впереди...

LOOKINICH: На написання нових пісень мене надихає мій слухач, люди які оточують, і люди з якими я працюю. Це все люди, які вірять в тебе і твою ціль, що надзвичайно важливо. Люблю шукати натхнення просто спостерігаючи за людьми в парках, на вулицях міста чи в кафе. Більшість моїх пісень це особистий досвід. Тому вони мені надзвичайно близькі та зрозумілі. І мене радує те, що моя музика знаходить відгук в серцях інших людей. Творчості як і коханню всі пори року покірні. Мене натхнення може застати в абсолютно незручний момент, в незрозумілій позі (сміється).

Дивіться також: Прем’єра третього тизера LOOKINICH – «Сенсація»

Е.К.А: Моє натхнення - це літо, вода і природа. Я пишу пісні про щасливе кохання, про вирій почуттів, емоцій, які захоплюють людей і накривають з головою! В житті бувають і сумні історії, але я не хочу про це писати, бо вважаю, що моя музика має дарувати людям щастя і позитивні настрої.

Читайте також: Е.К.А презентує новий трек «Хімія»! 

Paulman: Особисто мене надихають подорожі. Я завжди любив подорожувати, особливо якщо їх успішно вдається поєднувати з концертною діяльністю. Кожна поїздка для мене, окрім роботи, несе багато нових вражень і емоцій. Побачити щось нове - це завжди натхнення, без якого аж ніяк не обійтись коли твориш. Для мене процес написання пісні це необхідність. Вона сидить у тобі і виривається у той чи інший момент на листок паперу. Цей процес як необхідність, може мене спіткати будь-коли. Саме тоді народжується щось оригінальне і вагоме.

Midnight Daddies: Життя, люди, історії - все, що трапляється на нашому шляху. Якась маленька дрібничка може швидко перерости у повноцінну пісню, буквально з нічого. І це прекрасно. Прикольно після написання пісні обернутись назад і згадати з чого все почалось. З чогось маленького створилося щось повноцінне, велике.

Божена Дар: Нова пісня - це одяг для артиста, тому я коли роблю свій вибір або пишу пісню – це обов’язково залежить від мого настрою, від того, яка підтримка поруч чи навіть від погодних умов. Іноді тому, що артиста надихає абсолютно все, іноді можна прокинутись, а тобі пісня приснилась як вона має бути. Іноді, ти проживаєш саме той момент, який потім переростає в пісню. Життя і є тією певною скарбничкою з якої ми черпаємо музику. Та одне з моїх найкращих натхнень – це любов!

Читайте також: Божена Дар презентувала нову пісню «Повернись» 

Ростислав Кушина: Творчість – це суцільне натхнення! Для мене важливим є спілкування з публікою, концерти, зустрічі з людьми – це все надихає мене і я дізнаюсь багато нового та цікавого. Тому і організовую багато концертів, щоб було чим побільше вражень, і щоб світ змінювався на краще. А загалом, мене надихає природа, так, як я народився у гірській місцевості, вона завжди давала мені нові поштовхи до творчості.

Нагадаємо, що Божена Дар та Ростислав Кушина презентували спільний трек! 

Virginia: Мене надихають різні емоції, настрої, які я пережила сама або які спостерігала в реальному житті, фільмах, книгах, почутих історіях. Я співпереживаю героям, особливо, коли відчуваю щось схоже зі своїм досвідом. І саме ці емоції, асоціації є найсильнішими і саме вони знаходять місце у моїй творчості. Іноді життя наштовхує на певні висновки, іноді якісь події, явища, факти не залишають мене байдужою і мені хочеться звернути на них увагу за допомогою музики, як наприклад, в пісні “Вірю, що колись”.

Dima Libra: У мене ніколи не було єдиного рецепту, чи поштовху для творчості. Це може бути щось зсередини мене, що я пережив, відчув, чи також це може бути щось ззовні, що я побачив у вікно квартири, чи потягу метро…Бажання щось написати – це цілодобова річ. Проте одного бажання замало. Треба, щоб відбувся той конект із космосом, що дає тобі ті правильні слова та музику. І тому я завжди готовий зафіксувати музичну, чи текстову думку, бо контакт як з’явився, так може і обірватися.

Уведомление

Поиск по сайту