Best Music

Цієї суботи вийшов кліп нової української співачки ULIANA ROYCE!

Новости 24.06.2019
Цієї суботи вийшов кліп нової української співачки ULIANA ROYCE!

Екранізацію отримав дебютний сингл «То така любов». Не дарма першу серйозну роботу виконавиця випустила українською мовою, так як щиро вважає, що пісні українською гідні світового визнання! Саме тому трек зроблений дуже якісно, ​​завдяки студії Динаміка Мьюзік, а кліп вийшов стильним і досить ексцентричним.

Режисером кліпу став молодий Артем Шарпіенко, який надихнувся піснею Уляни і створив унікальний сюжет, в якому розкривається все «тепло» і вся «зухвалість» почуття - закоханості. Дуже сильного почуття, де на перших порах немає раціональності, адекватного і здорового глузду. І якщо зрадити людину, що знаходиться в цьому стані - наслідки можуть бути незворотними.

Артем Шарпіенко: «З Уляною було неймовірно комфортно працювати, часом здавалося, що це далеко не перший кліп в її кар'єрі. Упевнений, ця дівчинка ще встигне заразити вас своїм "заразним голосом" і засяяти на безкрайньому небі українського шоу-бізнесу. Я вдячний кожній людині, причетній до цієї екранізації за їх віддачу, довіру і безсонні ночі. »

Стиліст кліпу - Анастасія Велигура повністю створила і продумала образи для головних героїв: господині замку, лицаря і підлеглих. За основу взято стиль ХVI століття, з додаванням сучасних тенденцій.

Пишність, несподівані поєднання і перебільшення - саме на цьому зроблений головний акцент у створенні образів. Варто віддати належне і локації, де знімався кліп. Потрібну магію і шарм тих часів передав «Шоколадний будиночок» в Києві, помешкання Семена Могільцева. У кліпі вагому частину займає не тільки естетичний акцент на замку і образах героїв, а й на хореографії. Сюжет пісні в постановці передав хореограф Михайло Ільїн.

Незважаючи на натхненну і дуже атмосферну обстановку під час зйомок, з огляду на локацію кліпу не обійшлося і без містики. Під час 12-ти годинного знімального дня команді не раз доводилося стикатися з незрозумілими речами. Кілька разів в особняку повністю вимикалося світло, прожектори виходили з ладу, ніби живучи своїм життям, а особисті речі героїв і команди таємничим чином то зникали, то знаходилися.

Якою вийшла перша відеоробота Уляни, незважаючи на екстремальні умови зйомок? Ви можете побачити вже на YouTube, а також на головних музичних каналах країни!

Уведомление

Поиск по сайту