Best Music

Топ-5 треків гурту Rumbero's: найчастіше фанати вигукують «на біс» - «Вона така».

Новини 14.12.2019
Топ-5 треків гурту Rumbero's: найчастіше фанати вигукують «на біс» - «Вона така».

Rumbero's - це гарячий венесуельський мачо Амадор Лопес, неординарний і чарівний соліст гурту Олег Серафін, а також запальний шоу-балет. Всі вони є єдиним музичним організмом, де серце - це музика, а душа - це безперервний ритм танцю, в якому вони живуть. Гарячі хлопці з гурту Rumbero's поділились улюбленими треками фанатів, розповіли, який буде наступний трек та показали власні плейлисти.

- Гурт Rumbero's досить молодий, яка була перша пісня?

Нашою першою відомою композицією стала пісня - Pasion. Вона про справжню пристрасть, гарячі почуття, що виникають між чоловіком та жінкою у танці. Пісня виконана по всім канонам справжнього латиноамериканскього реггетону. На той час, це був зовсім новий стиль для українського слухача. І нам приємно, що ми стали першовідкривачами цього музичного та танцювального стилю для України. Тому не обійшлось без запальних танців та оригінальних образів у кліпі. Наші фани і досі його переглядають, слухають пісню і називають однією з найулюбленіших композицій гурту.

- За думкою учасників гурту, яка з композицій є найбільш вдалою?

Ну, це запитання краще ставити нашим прихильникам. Але однозначно, пісня Mi Musica зробила неабиякий фурор, і не тальки в Україні. В Youtube під неї танцюють в Європі, Америці і навіть у Кореї.

- Який з треків найбільше подобається Вашим фанатам?

Ну, дівчатам з іменем Олена, Лєна - звичайно пісня «Лєна». Звісно, більшості подобається Mi Musica, але дуже багато на концертах просять Chikabella, Amor. А зараз найчастіше вигукують «на біс» - «Вона така».

Нагадуємо, нещодавно гурт Rumbero`s презентували кліп "Вона така".

- Який улюблений трек гурту Rumbero's?

Ви ставите складні запитання. Так як ми є авторами своїх пісен, тому складно обрати лише одну. Напевно, це Amor. Але якщо говорити про нові композиції, то в альбомі буде пісня «Solo», яку записавши, ми просто і самі слухали її цілодобово. Тому вже не дочекаємося відгуків наших фанів.

- Як буде називатись наступний ваш хіт?

Ми впевнені, що їх буде декілька. Але розпочнемо з “Tequila”. Це дуже запальна пісня. Вона, ну просто з перших секунд, переносить на гарячу вечірку, десь на березі Карибського моря.

ТОП-5 треків за думкою Амадора:

Madonna - La Isla Bonita

Rumbero’s- Mi Musica

Becky G feat. Natti Natasha - Sin Pijama

Whitney Houston - I will always love you

Макс Барских - Моя Любовь

ТОП-5 треків Олега:

Alphaville - Forever Young

Haddaway - I Miss You

Darren Hayes - Insatiable

Mark Anthony - Vivir mi vida

Beyonce - Halo

Повідомлення

Пошук по сайту