Best Music

TARABAROVA розповіла, як назвала доньку!

Новини 22.10.2020
TARABAROVA розповіла, як назвала доньку!

Українська співачка Світлана Тарабарова, що нещодавно вдруге стала мамою, поділилась у власному блозі новиною. Родина артистки вперше вирішила оприлюднити імя доньки.

Більше двох тижнів Тарабарова не розкривала ім'я малятка, а тепер прийшов час поділитися з шанувальниками – зірка назвала дочку Марією.

Співачка зізналася, що ім'я для малятка вибрали не просто так, а ідея назвати дочку Машею з'явилася під час поїздки до Барселони:

«Як ви назвали донечку?» Такої кількості запитань я давно не отримувала))) І ми із задоволенням хочемо з вами поділитись 🙌⠀ З іменами наших дітей у нас взагалі цікава історія ☝🏻⠀ Івана ми назвали на честь дідуся Олексія - він був дуже важливою людиною у житті чоловіка, всім серцем Олексій мріяв назвати сина на честь дідуся, так і сталося 🙌⠀ І з донечкою був реально знак☝🏻 Барселона, 21 січня 2020 року - ми, такі щасливі ( незважаючи на буревій та шторм, пам‘ятаєте новини? ) на екскурсії величним Sagrada Família і тут біля статуї Діви Марії я розумію, що в мене токсикоз 😩 Кажу Олексію - здається ми станемо батьками вдруге 🤘🏻 А він мені - так! І дочку Марією назвемо❤️ А я йому відповідаю - згодна! Це єдине ім‘я, яке мені подобається для донечки 😊⠀ А через декілька місяців ми вже точно дізнались, що буде донечка😊 Знайомтесь, друзі ) Наша мрія - МАРІЯ ❤️» - так співачка підписала сімейне фото.

Також співачка поділилася ще однією новиною. Вже 21 жовтня усі шанувальники TARABAROVA зможуть переглянути шоу #декретвженесекрет на каналі M1, в якому співачка протягом 9 місяців вагітності показувала своє життя.

Повідомлення

Пошук по сайту