Best Music

Танець душі: TAKAYA відкрилась в новому кліпі «Тікай»

Новини 05.12.2020
Танець душі: TAKAYA відкрилась в новому кліпі «Тікай»

Учасниця «Голос Країни», автор сольного проєкту, співачка TAKAYA презентувала новий трек під назвою «Тікай».

«Тікай» - історія про стосунки, що не склалися, де одна людина кохає, а інша ніколи нічого не відчувала. Він не кохав її, але і не відпускав. «Коли не вмієш кохати – тікай» - благає людина, яка кохає, але більше не хоче себе мучити. Потрібно завжди вміти прощатися зі своїми почуттями, якщо це не взаємно. Не потрібно тішити себе надіями, що все ще зможе налагодитися» - поділилася TAKAYA.

Разом з презентацією треку, TAKAYA презентувала і нову відеороботу, де розкривається головний меседж цієї історії. У кліпі співачка грає головну героїню і в дуже чуттєвому танці розкриває усі свої емоції.

«Історія про невзаємне кохання чоловіка до головної героїні, де дівчина сподівається на те, що все-таки ще зможе прив’язати його до себе та повернути минулі почуття, але в кінці-кінців здається та відпускає його, заради власного щастя. Через стиль, віжуал та чуттєвий танець, протягнутий на весь хронометраж пісні і розкривається головний посил історії» - розповів режисер кліпу Антон Кліщевник.

Окрім цього, TAKAYA планує запустити танцювальний TikTok-челендж разом з топовими блогерами цієї мережі. Слідкуйте за новинами та беріть участь!

Трек доступний на всіх цифрових майданчиках, а кліп на офіційному YouTube каналі співачки.

Повідомлення

Пошук по сайту