Best Music

Святкуємо День міста разом!

Новини 06.06.2020
Святкуємо День міста разом!

Наші зірки розповіли чому обожнюють Київ, поділились своїми найулюбленішими місцями та привітали усіх з Днем міста.

MamaRika:

В Києві одним з найулюбленіших місць є Оболонська набережна. Я живу поруч, коли є вільний час, і погода співпадає з моїми бажаннями – просто гуляю по ній з коханим або друзями. 

Звичайно, мене приваблює історичний центр української столиці – Поділ з його аутентичною енергетикою та архітектурою. 

Люблю Ботанічний сад. Він наповнює мене природньою енергією. 

Я люблю Київ за те, що він різний!

Вітаю нас із Днем Улюбленого Міста і бажаю більше сонячних та мирних днів!

OLEYNIK:

Хочу сказать, что я обожаю город Киев! Люблю природу, воздух, атмосферу. Так, как я водный знак( Рыбы) мне важно частенько находится возле водоема. Люблю реку Днепр, Киевское море, Голубые озера. В центре часто бываю на Подоле, он дышит историей, потрясающей архитектурой. Ну и конечно для прогулки выбираю Ботанический сад на Печерске. Там можно провести целый день, есть шикарные виды из правого берега Киева на левый, церкви, памятники архитектуры, гербарий с удивительными растениями. Желаю жителям города Киев и гостям столицы мира, любви, вдохновения и счастья!

Анна-Мария:

Ми обожнюємо Київ! Часто буваємо на гастролях за кордоном, бачимо різні країни і міста, але коли повертаємося до Києва не перестаємо захоплюватися і говоримо собі: "Наскільки все ж таки красиве це місто!"

Є у нас кілька улюблених місць у Києві. Одне з них - це Ярославів Вал. Тут присутній дух старого міста. Золоті ворота, ось ці старі будівлі, вузькі вулички, загадкові дворики ... Здається, що там за кожним поворотом якась таємниця! І нам це дуже подобається. 

Ну, і звичайно, саме там знаходиться Замок Барона, а у нас з цим місцем теж пов'язано чимало - там відбувалися зйомки одного з наших кліпів!

Також любимо Києво-Печерську Лавру. Іноді хочеться приїхати туди і просто походити по території Лаври, посидіти - подумати. Дуже цікаво спуститися до печер. Це неймовірні відчуття. А з одного із майданчиків, до речі, відкривається неповторний вид на Київ. Там можна відчути політ!

Вітаємо усіх із Днем Києва! Це місто із великою історією і зараз ми маємо честь творити цю історію. Давайте робити це достойно!

Dima Libra:

Вперше я опинився в Києві у 1995-році. Ми з дитячим гуртом, в якому я тоді співав їхали до Болгарії і у нас була пересадка з потягу на потяг. Ми мали кілька годин серед ночі, щоб погуляти. Звісно, ми гуляли центром, і це було вражаюче - провінційна дитина в найбільшому місті держави... Я досі пам'ятаю ці відчуття. 

Потім усі мої приїзди до Києва також мали відношення до музичних справ - чи то виступи, чи то зйомки... Я ніколи не знав його інакшим, ніж місто, де я займаюсь улюбленою справою, і саме тому постійно хотів сюди знов повернутись. Чи навіть переїхати... 

Я, крім музичної діяльності, ще й інстаграмер. Здається, я вже всю столицю перефотографував. Але й досі, за три роки життя в ній, я знаходжу щось нове і цікаве. Я люблю Київ за те, що він зелений. Мені дійсно щиро подобається, що в місті так багато парків, навіть в центрі є кілька зелених острівків-парків, в яких доволі затишно. Є вулиці, якими я люблю гуляти і водити гостей міста, є будівлі, які мене надихають на роздуми про минуле... Але все одно - найкрасивіше і найулюбленіше в Києві для мене - це люди, яких я люблю, і які розділяють зі мною моє життя в цьому неоднозначному місті. 

А побажати всім нам я хочу одного - бути гідними мешканцями такого славетного міста. Тримати його в чистоті, бути толерантними і гостинними. Київ може причаровувати. Просто треба не заважати йому це робити))) 

VLADA:

Київ - це одне з найстаровинніших міст Європи, і одне з моїх найулюбленіших міст, його називають містом стародавньої культури.

Улюблені місця, де я буваю і відпочиваю, набираючись сил і натхнення - це Софійський собор, обожнюю Маріїнський парк.

Я вітаю жителів та гостей з Днем міста, нашого улюбленого Києва!

 Kava Tsikava:

Вся музична команда Kava Tsikava,  вітає киян з річницею міста!

Повідомлення

Пошук по сайту