Best Music

«Спрага чи спека»: ARLETT закликають вимірювати відстані піснями

Новини 14.12.2019
«Спрага чи спека»: ARLETT закликають вимірювати відстані піснями

Сьогодні в світ вийшов новий сингл групи ARLETT під назвою «Спрага чи спека».

 «Спрага чи спека» – другий за рахунком сингл з майбутнього нового альбому групи. Музиканти продовжують свої експерименти із саундом та роблять його більш важким. В новій композиції «Спрага чи спека» ARLETT звучать більш драйвово та зухвало. Звичне легке та мелодійне звучання змінилось на більш потужне. Написана спеціально до фестивального сезону «Спрага чи спека» – справжній виклик цьому літу!

«Ми завжди маємо обирати: чорне чи біле, добро чи зло! І в залежності від вибору змінюється наше життя. Пісня «Спрага чи спека» саме про це! Тільки весь сенс я загорнув в літній настрій і фрази, які напряму у мене асоціюються з літом. Наприклад: «Піснями рахуєш кілометри». Мені здається, це дуже кльова теорія – вимірювати відстань улюбленими треками. Особливо коли ти влітку їдеш з групою в своєму автобусі на фестиваль, з родиною на відпочинок або додому. Від Києва до мого рідного міста приблизно 23 пісні. Слухайте, рахуйте і робіть правильний вибір: спрага чи спека!» – розповідає Олександр Коломієць, лідер групи ARLETT.

Новим синглом «Спрага чи спека» ARLETT закликають вирушити разом із ними у фестивальне літо та зануритися в незабутнє свято музики. А заспівати його разом із ARLETT можна буде на таких фестивалях: Atlas Weekend, Subaru Family Day, Skyline Festival, Бандерштат та Zaxid Fest.

Також найближчим часом музиканти представлять відео на цю пісню.

Реліз другого студійного альбому групи, який буде складатися з двох частин, призначено на осінь 2017 року та весну 2018 року. А першим синглом до нього у лютому цього року вийшла тепла та вибухова #ВІДЧУЙУЛЮБЛЕНУМУЗИКУ.

Повідомлення

Пошук по сайту