Best Music

Співачка LIA презентує свій новий хіт — «Я твоя»

Новини 27.01.2020
Співачка LIA презентує свій новий хіт — «Я твоя»

Співачка LIA презентує свій новий хіт — «Я твоя». В ньому виконавиця відкрилася нам з нової, неочікуваної сторони. Її звичайна невимушена чарівливість, граційність і ніжність розкрилися бурхливою пристрастю, палкою енергійністю, що вже зовсім скоро ритмічно пульсуватимуть на всіх муплатформах.

«Я щаслива, що мені знову вдалося об’єднати навколо себе найкращих професіоналів і створити нове життя, тому що я проживаю нову себе в кожній своїй пісні, — зізнається сама LIA. — «Я твоя» — це пісня про кохання, палке, шалене, до нестями. Про пристрасть, що заполонює тебе повністю, перехоплює подих, затягує у шаленство почуттів й водночас сповнює неймовірною силою.»

Першими оцінили композицію «Я твоя» гості конкурсу «Хіт-конвеєр» та глядачі телеканалу М2, адже презентація пісні відбулася на його фінальному етапі, що проходив 25 серпня на Співочому полі в м. Київ. Співачка LIA увійшла у 12-ку фіналістів, залишивши позаду близько 300 претендентів.

Слова та музика належать Анні Фещенко (@fesch6). Це вже не перша успішна співпраця дівчат — попередньою спільною роботою став хіт «Кольоровими»!

Повідомлення

Пошук по сайту