Best Music

Співачка Eugenia Scarlett відзняла кліп на пісню "Боні і Клайд"

Новини 07.06.2020
Співачка Eugenia Scarlett відзняла кліп на пісню

Співачка Eugenia Scarlett відзняла кліп на пісню "Боні і Клайд". Найромантичніша історія про двох відомих злочинців 30-х років отримала екранізацію у кліпі завдяки талановитому відомому режисеру Олегу Дубровському.

У кліпі співачку приковували кайданами,знімали на фоні поліцейської лінійки та підіймали на висоту. Головну роль зіграв професійний актор Роман Станкєвіч,який,як з’ясувалось ще й володіє досконало майстерністю східних єдиноборств.

«Ми чекали на головну роль саме Романа,тому,що крім бездоганоі фактури,чудової акторської гри,він дуже чудова і наповнена людина - це не могло не передатись через його фотографії, коли ми дивились претендентів. Тож вважаю,що Роман відобразив як найкраще свого героя Клайда».

Також в кліпі знялась майстер спорту з художньоі гімнастики Ангеліна Усманова,яка тільки повернулась зі зйомок з Лондону, де приймала участь у фільмі «Дамбо» (режисер Тім Бьортон, кінокомпанія" Уолт Дісней"). Ще одну з ролей виконала акторка Тетяна Фурса. Подивитись кліп можна вже незабаром.

Повідомлення

Пошук по сайту